Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.12.15
3206 1
Друкувати
Обране

Місцеві ради публікуватимуть результати свого голосування

Рішення місцевої ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, для яких чинним законом передбачається таємне голосування (питання обрання на посади в Раді, висловлення недовіри).

Це передбачено Законом (законопроект № 2016а) "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань)", який опубліковано в сьогоднішньому номері "Голос України". Закон набирає чинності через 2 місяці з дня опублікування.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" і являються невід’ємною частиною протоколу сесії  місцевої ради.

На офіційному веб-сайті ради  всі результати поіменних голосувань розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку.

Закон і Бізнес

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Василь
23.12.2015
А де взяти свій сайт ОМС, якщо на сьогоднійшній день майже в половини не має доступу до інтернету? А тим більше в сільський радах є один комп'ютер на всих працівників. Закони приймають, а порядок виконання не цікавить...
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×