Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2845 1
Друкувати
Обране

Місцеві ради публікуватимуть результати свого голосування

Рішення місцевої ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, для яких чинним законом передбачається таємне голосування (питання обрання на посади в Раді, висловлення недовіри).


Це передбачено Законом (законопроект № 2016а) "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань)", який опубліковано в сьогоднішньому номері "Голос України". Закон набирає чинності через 2 місяці з дня опублікування.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" і являються невід’ємною частиною протоколу сесії  місцевої ради.

На офіційному веб-сайті ради  всі результати поіменних голосувань розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку.

Закон і Бізнес

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Василь
23.12.2015
А де взяти свій сайт ОМС, якщо на сьогоднійшній день майже в половини не має доступу до інтернету? А тим більше в сільський радах є один комп'ютер на всих працівників. Закони приймають, а порядок виконання не цікавить...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд