Органам місцевого самоврядування можуть дозволити тимчасово перейти на обслуговування в комерційні банки

В Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України від 22.07.2014 р. № 4347а «Про тимчасовий дозвіл органам місцевого самоврядування, місцевим адміністраціям на відкриття рахунків у комерційних банках України та тимчасовий дозвіл на перехід органів місцевого самоврядування, місцевих адміністрацій з обслуговування у Державній казначейській України на обслуговування в комерційні банки України».


Законопроект спрямований на своєчасне виконання бюджетних та інших зобов`язань органів місцевого самоврядування (обласних, районних, міських, селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів), місцевих (обласних, районних) адміністрацій.

Законопроектом пропонується прийняти рішення щодо надання тимчасового (до 01.01.2015 р.) дозволу на відкриття рахунків у комерційних банках України та тимчасового (до 01.01.2015 р.) дозволу на перехід органів місцевого самоврядування, місцевих адміністрацій з обслуговування у Держказначействі на обслуговування в комерційні банки України.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі