Нашi сайти:

Органи місцевого самоврядування мають відшкодовувати кошти малозабезпеченим громадянам, які не встигли оформити субсидії

«Щодо людей, які не встигли оформити субсидії, але потребують допомоги держави, органи місцевого самоврядування мають приймати рішення і відшкодовувати суму коштів, яку люди витратили з початку підвищення цін і тарифів, але не встигли оформити відповідну субсидію», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 29 липня.


Глава Уряду звернувся до Міністра соціальної політики Павла Розенка внести зміни до постанови і доручити комісіям органів місцевого самоврядування в таких окремих випадках приймати рішення щодо компенсації найбільш малозабезпеченим громадянам сум коштів, які вони заплатили за житлово-комунальні послуги навіть у тому випадку, якщо людина невчасно оформила субсидію. «Це буде серйозний крок допомогти людям», - зазначив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду також підкреслив, що протягом серпня будуть повторно розіслані через систему «Укрпошти» заява і декларація для оформлення субсидій, а також роз'яснювальний лист від Уряду – «як оформляється субсидія, що зроблено в цьому питанні, і що зроблено взагалі в соціальних та економічних питаннях».

«Люди ще раз отримають заяву. Щоб ті, які не змогли звернутися, звернулися, і держава надала допомогу малозабезпеченим громадянам країни», - наголосив він.

Арсеній Яценюк також доручив Міністру соціальної політики прискорити відправку нових бланків документів для оформлення субсидії – максимально спрощених, без зазначення доходів громадян.

За матеріалами КМУ

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Семен
30.07.2015
Идиотизм процветает
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі