Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.07.15
2334 1
Друкувати
Обране

Органи місцевого самоврядування мають відшкодовувати кошти малозабезпеченим громадянам, які не встигли оформити субсидії

«Щодо людей, які не встигли оформити субсидії, але потребують допомоги держави, органи місцевого самоврядування мають приймати рішення і відшкодовувати суму коштів, яку люди витратили з початку підвищення цін і тарифів, але не встигли оформити відповідну субсидію», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 29 липня.

Глава Уряду звернувся до Міністра соціальної політики Павла Розенка внести зміни до постанови і доручити комісіям органів місцевого самоврядування в таких окремих випадках приймати рішення щодо компенсації найбільш малозабезпеченим громадянам сум коштів, які вони заплатили за житлово-комунальні послуги навіть у тому випадку, якщо людина невчасно оформила субсидію. «Це буде серйозний крок допомогти людям», - зазначив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду також підкреслив, що протягом серпня будуть повторно розіслані через систему «Укрпошти» заява і декларація для оформлення субсидій, а також роз'яснювальний лист від Уряду – «як оформляється субсидія, що зроблено в цьому питанні, і що зроблено взагалі в соціальних та економічних питаннях».

«Люди ще раз отримають заяву. Щоб ті, які не змогли звернутися, звернулися, і держава надала допомогу малозабезпеченим громадянам країни», - наголосив він.

Арсеній Яценюк також доручив Міністру соціальної політики прискорити відправку нових бланків документів для оформлення субсидії – максимально спрощених, без зазначення доходів громадян.

За матеріалами КМУ

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Семен
30.07.2015
Идиотизм процветает
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі