Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.10.14
1658 0
Друкувати
Обране

Пакет законопроектів з децентралізації готовий

Децентралізація повноважень є ключовою реформою в Україні і пакет законопроектів з питань децентралізації давно підготовлений та направлений на розгляд Верховної Ради України. Про це в програмі «ТСН. Тиждень» повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Сьогодні 7 проектів законів знаходиться в Парламенті, і якщо Парламент їх ухвалить, а в цього Парламенту ще є така можливість, це дасть можливість з 1 січня повністю децентралізувати фінанси. У нас є підготовлені зміни до податкового та бюджетного кодексів в частині децентралізації та ряд інших законопроектів, які дозволять побудувати регіональну політику, якої в країні не було. Якщо це не буде прийнято в цьому Парламенті, переконаний, за підтримки людей в наступному Парламенті буде створена реформаторська більшість, яка їх ухвалить», сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що всі законодавчі зміни обговорені з усіма зацікавленими сторонами, і в першу чергу, з органами місцевого самоврядування.

Також Володимир Гройсман висловив сподівання, що до середини наступного року Парламент прийме ініційовані Президентом України зміни до Конституції, пов’язані з децентралізацією влади.

«… і області, і райони отримають теж обрану владу, яка буде мати і кошти, і повноваження. І головне – влада на місцях отримає серйозну відповідальність як перед мешканцями, які її обирають, так і перед державою. Особливо, у питанні використання публічних ресурсів», - додав Віце-прем’єр-міністр.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі