Нашi сайти:

Першу об’єднану в Україні громаду створено у Тернопільській області

15 липня 2015 фактично створено першу в Україні Скалатську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Скалат Підволочиського району Тернопільської області.


Першу об’єднану в Україні громаду створено у Тернопільській області   До об'єднаної територіальної громади на засадах добровільності увійшло 10 місцевих громад: Скалатська, Городницька, Зарубинецька, Колодіївська, Кривенська, Магдаліївська, Остапівська, Новосілківська, Подільська і Староскалатська.

Тернопільська обласна державна адміністрація проаналізувала рішення сільських рад. Голова ОДА своїм розпорядженням затвердив висновок про відповідність Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об'єднання названих територіальних громад в об’єднану. Чисельність Скалатської об’єднаної територіальної громади складатиме 14 400 осіб.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» голова громади-ініціатора Наталія Станьковська вже звернулася до Тернопільської обласної ради з поданням про утворення об'єднаної територіальної громади і призначення 25 жовтня виборів на новій територіальній основі. Розгляд на сесії обласної ради планується на 21.07.2015.

Офіс реформ у Тернопільській області

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі