Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.07.15
1540 0
Друкувати
Обране

Потрібно деполітизувати питання децентралізації, набратися терпіння й добре попрацювати

«Тиждень» розмовляв із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України про фінансування місцевих бюджетів після децентралізації, зміни, які вона принесе громадам, і часові межі її запровадження.


У. Т.: За результатами перших місяців 2015 року місцеві бюджети виконуються зі значним профіцитом, який у масштабі країни становить близько 8 млрд грн. Чому органи місцевої влади не готові до освоєння цих коштів і що потрібно зробити для виправлення ситуації?

– Скажу вам навіть більше: до кінця 2015 року ми очікуємо зростання ресурсу місцевих бюджетів до 39,2 млрд. грн. Це величезна сума, яка акумулюватиметься на місцях завдяки фінансовій децентралізації. Вона стала можливою після внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів наприкінці 2014 року. Профіцит бюджетів – це нові школи, лікарні, дитячі майданчики, стадіони. Кошти, якими може розпоряджатися місцева влада, виходячи з потреб свого регіону.

Процес запровадження реформи ще триває. На сьогодні, за нашими оцінками, її виконано на 46%. Тому, звісно, на цьому етапі органи місцевої влади матимуть певні адміністративні складнощі. Але я не сумніваюся, що рано чи пізно всі їх подолають.

У. Т.: Але чи впораються на місцях із таким багажем?

– А чому ви вважаєте, що там управлінці гірші, ніж у Києві? Я абсолютно впевнений, що ефективні місцеві менеджери дадуть собі раду з усім: і з плануванням інвестиційних проектів, і з залученням коштів.

Наприклад, Київ та Київська область майже виконали річний бюджет по акцизу, а половина інших областей – іще в I кварталі 2015 року 50% річного бюджету.

Яскравим прикладом є Рівненщина, яка вже затвердила стратегію розвитку до 2020-го, а також ухвалила перспективний план об’єднання своїх громад. Ці заходи, оперативно проведені керівництвом області, дадуть змогу виділити їй 110,1 млн. грн. із Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію інфраструктурних проектів.

У. Т.: І все-таки, судячи з того, що відбувається на місцях, до реформи там не готові…

– Як я вже сказав, це питання ефективного менеджменту. Ми віддаємо місцевій владі повноваження та кошти. Решта залежить від уміння регіональних керівників правильно ними розпорядитися. Якщо людина не справляється, громада має всі можливості її замінити. І це ще одна перевага децентралізації.

У. Т.: За результатами перших місяців нинішнього року надходження до місцевих бюджетів зростають меншими темпами, ніж до центрального. Де-факто маємо централізацію, а не децентралізацію. Що потрібно і що планується зробити для зміни тенденції?

– Надходження до місцевих бюджетів зростають, і це вже добре. Хоча є запитання: чому це відбувається повільніше? І воно до органів місцевого самоврядування.

Нині ми вже передали майже всі ресурси на місцевий рівень. Будь ласка, забезпечуйте прозорі умови для ведення бізнесу, створюйте нові робочі місця, залучайте інвестиції, збирайте податки і розвивайте на ці кошти свій регіон.

Щоб полегшити процеси, держава запропонувала окремий механізм – об’єднання громад. Відтак вони отримають значні перспективи для розвитку, додаткові кошти від оподаткування, високу якість послуг тощо.

У. Т.: Для чого об’єднувати?

– Наведу простий приклад. Що зараз має середньостатистичний фельдшер у селі? Зеленку, бинт, аспірин. У найкращому разі якийсь антибіотик. Цим нехитрим набором він мусить лікувати будь-що: від побутових травм до діабету чи астми. Після об’єднання громад кожна з них матиме лікарню з усіма необхідними ліками, обладнанням та профільними спеціалістами. Усі найкращі ресурси регіону збиратимуться в осередку об’єднаної громади. Водночас послуги амбулаторій у кожному населеному пункті стануть якіснішими.

Інший приклад: нині в нас багато сільрад, які отримують гроші з держбюджету й витрачають їх лише на зарплату та комунальні послуги. Про розвиток не йдеться, адже більше ні на що коштів не вистачає. Це типовий радянський підхід до системи.

Децентралізація докорінно змінює принцип. Територіальна громада створює орган управління – раду. Вона акумулюєбюджет, який можна спрямувати на конкретні речі: ремонт доріг, будівництво школи, заміну водоводу тощо. Але це знову ж таки значною мірою питання ефективного менеджменту.

У. Т.: Які ступені децентралізації закладатимуть у новому Податковому кодексі, що його планують запустити від 1 січня 2016 року? Умовно кажучи, якщо зараз на місцях збирають 20% надходжень до зведеного бюджету, то коли буде 30%, 40% і до якого рівня дійде ця цифра?

– Ми очікуємо, що завдяки збільшенню власних повноважень і надходжень до бюджету роз­витку державна частка в місцевих кошторисах становитиме 35%, а своя – 65%. За нашими розрахунками, за ефективного менеджменту пов­новаження місцевого самоврядування сьогодні можуть бути збільшені втричі. І ми очікуємо, що держчастка в загальному бюджеті зменшуватиметься (у відсотковому відношенні), а бюджет розвитку, на який спиратиметься місцеве самоврядування, зростатиме.

Новий Податковий кодекс стосується насамперед мотивації ведення бізнесу: підтримка малого й середнього підприємництва, прозорість моделі його існування та сплати податків, отримання реального прибутку в розмірі мінімум 10–15%. Це те, чого сьогодні вимагає бізнес.

У. Т.: З обласними містами простіше: там є місцеве самоврядування, виконавчі комітети, працівники. А як щодо сільської місцевості, чи здатна сільрада виконувати повноваження держави?

– Після місцевих виборів у жовтні ми повинні отримати потужні об’єднані громади з нови­­ми повноваженнями, ресурсами й ефективними менеджерами, які оберуть своїх депутатів. Ті, своєю чергою, наймуть виконавчі комітети управлінців. До речі, органи місцевої влади матимуть змогу самостійно встановлювати рівень зарплати для власних працівників згідно з Європейською хартією місцевого самоврядування. Таким чином, професійний менеджер зможе отримувати гідну зарплатню, якщо він справді корисний громаді.

Особисто я переконаний, що кожна область має розвивати власні сильні сторони.Так, у нас уже є регіони, які за своїми кластерами передові. Приміром, Дніпропет­ровщина має родовища корисних копалин і займається їх переробкою, є значний потенціал в ІТ-інженерії та космічній галузі. Тому там мають бути фахові менеджери високого рівня, праця яких відповідно оцінюється.

Таким чином, усе знову зводиться до професійного місцевого менеджменту, який має вирішувати, кого запросити на роботу і яку винагороду запропонувати. Від цього залежатиме й обсяг прибутку, який отримає громада.

У. Т.: У лютому ви заявляли, що до кінця року децентралізація буде завершена. Чи поділяєте цю впевненість і досі?

– Наше головне завдання сьогодні – внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади. Без цього подальше запровадження реформи неможливе. У новій редакції Основного Закону президент України пропонує віддати максимум повноважень місцевому самоврядуванню.

Цей проект Конституції попередньо вже схвалений Венеціанською комісією. Дуже сподіваюся, що Верховна Рада підтримає реформи, які докорінно змінять країну на краще.

Крім того, законодавча база децентралізації потребує ухвалення ще близько 100 законів. У них буде чітко прописано розподіл повноважень між територіальними громадами, районами, областями та центральною владою. Усе це ми маємо закінчити у 2015 році.

У. Т.: А коли можна буде побачити практичний результат?

– Перші результати вже є. Майже половина областей схвалили перспективні плани об’єднан­­ня громад, 12 – затвердили регіональні стратегії розвитку. У решти ці процеси також тривають.

Тут потрібно розуміти: ми нікого не примушуємо об’єднуватися – усе цілком добровільно. Єдине, що можемо, – мотивувати місцеву владу й пояснювати переваги децентралізації.

Наприклад, ми заклали багато мотиваційних факторів: у разі об’єднання громади збільшується її бюджет, Фонд регіонального розвитку інвестує у проекти, створені на базі територіальної громади, місцева влада дістає додаткові земельні повноваження тощо.

Звісно, процес запровадження будь-якої реформи, а особливо такої глобальної, як децентралізація, не може бути простим та миттєвим. Досвід Польщі це яскраво демонструє. Там реформа з децентралізації розпочалася ще у 1989 році і її вдосконалюють донині. Тому нам усім потрібно деполітизувати питання децентралізації, набратися терпіння й добре попрацювати.

У. Т.: Як ваше міністерство формує політику щодо залучення інвестицій?

– На сьогодні 11 міст підписали зі Світовим банком договір на $330 млн. із проведення реконструкції теплокомуненерго, 14 – із удосконалення водоканалів. У липні ми очікуємо підписання з Європейським інвестбанком договору щодо залучення €400 млн. на програму розвитку муніципальної інфраструктури. Об’єднані територіальні громади теж зможуть скористатися цими кредитами, аби модернізувати свої потужності.

У. Т.: Є думка, що реформа місцевого самоврядування, зокрема, змусить жителів села більше їздити по довідки та послуги до сусідніх великих населених пунктів. Як вирішувати цю проблему?

– Перше й головне: довідки люди отримуватимуть там, де мешкають, і за лічені хвилини. Якщо раніше адміністративні послуги надавали держоргани, представлені в районі, місті, сільраді, то зараз ці питання перейшли під юрисдикцію місцевого самоврядування. Буде створено Центр надання адмінпослуг (ЦНАП), який в автоматичному режимі видаватиме всі ці папери, користуючись даними реєстрів землі, нерухомості, громадян. Крім того, ми запроваджуємо електронне врядування, що відкриває можливість отримати всі ці послуги й запити через інтернет.

 

http://www.minregion.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн