Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
19099 9
Друкувати
Обране

Прийнято Постанову "Про призначення чергових місцевих виборів"

Верховна Рада України призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2 і 3 цієї Постанови) на неділю 25 жовтня 2020 року.


Пунктом 2 Постанови встановлено, що «Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей не призначаються і не проводяться».

Пунктом 3 Постанови передбачено, що «У зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей, вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються і не проводяться».

Пунктом 4 Постанови передбачено, що «Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які не були призначені відповідно до пунктів 2 і 3 цієї Постанови, будуть призначені в установленому окремими законами порядку та строки, за умов: припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України; відновлення повного контролю України за державним кордоном України; роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України; відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України; забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей та міста Севастополя, після повноцінного завершення на відповідних територіях процедур з роззброєння, демілітаризації та реінтеграції відповідно до стандартів Організації Об’єднаних націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі».

Згідно з пунктом 5 Постанови «Чергові місцеві вибори не проводяться, у разі призначення перших виборів депутатів відповідних місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2020 року».

Пунктом 6 Постанови Кабінету Міністрів України доручено:

1) вжити в межах повноважень заходів щодо забезпечення фінансування місцевих виборів 25 жовтня 2020 року за рахунок коштів Державного бюджету України;

2) спільно з Центральною виборчою комісією розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року з урахуванням виборчих процедур та вимог Виборчого кодексу України;

3) здійснити розрахунок та передбачити видатки на забезпечення заходів, вказаних у підпункті 2 цього пункту»;

Пунктом 7 Постанови доручено Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті 1 цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України».

Постанову прийнято з урахування пропозицій Комітету та необхідними техніко-юридичними правками.

Проект Постанови зареєстровано за №3809.

 

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (9)
Jafa
16.07.2020
Вибори будуть як відбуватись? Хто розуміє, поясніть:- на основі перспективного плану затвердженого КМУ до ОТГ незалежно чи місцеві ради прийняли рішення про об'єднання?;- чи до місцевих рад (сільських, селищних і т.д) оскільки немає рішення про об'єднання?.Постанову про об'єднання районів не прийняли, тому в районні ради вибори будуть , як було.
Енгрібьорд Jafa
16.07.2020
Аж самому цікаво, як там з "укрупненими " районами буде
Jafa Енгрібьорд
16.07.2020
Так постанову про укрупнення відкликали.
Енгрібьорд Jafa
16.07.2020
Справді? мабуть за квартальним пропустив. Проте питання лишається. Я так розумію,постанову відкликали "на доопрацювання". Хто зна коли їїзнову спробують виставити на голосування. До жовтня час є
Jafa Енгрібьорд
17.07.2020
Час то є, але 25 липня старт виборчої кампанії. Кандидати як будуть реєструватись? До яких рад районних чи укрупнених районних?
Енгрібьорд Jafa
17.07.2020
"ВНЭЗАПНО". Постанову прийняли. Мабуть небагато було треба доопрацювати
Jafa Енгрібьорд
20.07.2020
Який сюрприз. По Київській області замість 6 буде 7 районів. Переяслав і Васильків порвали. Правда, залишили Славутич (була інфа, що хотіли його Чернігову віддати). Тепер зрозуміло, що в нові райони будемо вибирати. До речі, постанови про вибори і про утворення районів і ще немає на сайті ВРУ. Про київську область я дивилась по пропозиціях комітету, тож може бути сюрприз. Тож поки мені не вірте до кінця.
Ikar Jafa
17.07.2020
в райони начебто виборів не буде...все одно всіма коштами розпоряджається отг
644 Ikar
17.07.2020
повноваження депутатів районних рад у районах,
ліквідованих відповідно до пункту 3 цієї Постанови, припиняються в день набуття
повноважень депутатів районних рад, обраних на перших виборах до районних рад у
районах, утворених відповідно до пункту 1 цієї Постанови»;4. Пункт 5 проекту Постанови викласти в такій
редакції:«5. Центральній виборчій комісії забезпечити
формування виборчих округів та проведення місцевих виборів з врахуванням районів,
утворених цією Постановою»;
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд