Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.10.15
4268 0
Друкувати
Обране

Регіональні громади отримали План розвитку

Рівномірність розвитку територій, усунення міжрегіональних соціально-економічних диспропорцій, стимулювання економічної активності та зайнятості мешканців громад – всі ці задачі має вирішити План заходів з реалізації у 2015-2017 роках Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Відповідний документ, розроблений Мінрегіоном, був ухвалений на засіданні Кабінету Міністрів. Презентував План Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр-міністр України зазначив, що план заходів передбачає, зокрема визначення організаційних заходів реалізації Державної стратегії регіонального розвитку з планування, фінансування, моніторингу та інституційного забезпечення регіонального розвитку. Згідно з Планом також будуть визначені виконавці, джерела фінансування (в тому числі за рахунок галузевих та державних цільових програм) та прогнозні значення індикаторів виконання конкретних завдань стратегії до 2017 року.

«Крім того, схвалення Плану заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку є передумовою для здійснення виплат за програмою секторальної бюджетної підтримки ЄС «Підтримка регіональної політики України» в рамках Угоди між Урядом України та Європейським Союзом у розмірі 55 млн. євро», - наголосив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, також будуть схваленні програми регіонального розвитку, розроблені Мінрегіоном за участі експертів проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Такі програми в подальшому можуть бути профінансовані за рахунок коштів бюджетної підтримки ЄС на конкурсній основі.

 

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі