Нашi сайти:

Регулювання сфери захоронення та перероблення побутових відходів повернуть органам місцевого самоврядування

Функцію регулювання і контролю у сфері захоронення та перероблення побутових відходів повернуть органам місцевого самоврядування. Відповідний законопроект Мінрегіону вже зареєстровано у Верховній Раді. Про це повідомили в Управлінні благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону.


За словами фахівців, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами» покликаний демонополізувати ринок послуг з перероблення та захоронення побутових відходів, делегувати контрольні функцій органам місцевого самоврядування та забезпечити прозорість оплати послуг з поводження з побутовими відходами.

У разі прийняття зазначеного законопроекту, функцію регулювання і контролю у сфері захоронення та перероблення побутових відходів повернуть органам місцевого самоврядування.

Згідно з положеннями законопроекту, укладення угод на переробку та захоронення відходів стане обов’язковим у відповідності до схеми санітарного очищення населеного пункту.

Процедура отримання послуг бюджетними організаціями та установами передбачатиме можливість проведення переговорної процедури закупівлі, а не лише конкурсних торгів, як це відбувається сьогодні.

Укладення договорів зі споживачами стане обов’язковою нормою. Оплата послуг поводження з побутовими відходами буде виведена з квартирної плати, що, за словами фахівців, забезпечить прозорість цього платежу.

За матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі