Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.01.15
1194 0
Друкувати
Обране

Регулювання сфери захоронення та перероблення побутових відходів повернуть органам місцевого самоврядування

Функцію регулювання і контролю у сфері захоронення та перероблення побутових відходів повернуть органам місцевого самоврядування. Відповідний законопроект Мінрегіону вже зареєстровано у Верховній Раді. Про це повідомили в Управлінні благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону.

За словами фахівців, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами» покликаний демонополізувати ринок послуг з перероблення та захоронення побутових відходів, делегувати контрольні функцій органам місцевого самоврядування та забезпечити прозорість оплати послуг з поводження з побутовими відходами.

У разі прийняття зазначеного законопроекту, функцію регулювання і контролю у сфері захоронення та перероблення побутових відходів повернуть органам місцевого самоврядування.

Згідно з положеннями законопроекту, укладення угод на переробку та захоронення відходів стане обов’язковим у відповідності до схеми санітарного очищення населеного пункту.

Процедура отримання послуг бюджетними організаціями та установами передбачатиме можливість проведення переговорної процедури закупівлі, а не лише конкурсних торгів, як це відбувається сьогодні.

Укладення договорів зі споживачами стане обов’язковою нормою. Оплата послуг поводження з побутовими відходами буде виведена з квартирної плати, що, за словами фахівців, забезпечить прозорість цього платежу.

За матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі