Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4529 0
Друкувати
Обране

Робота над новою редакцією Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (реєстр. №2489) триває

У Нацдержслужбі відбулася нарада за участю представників Асоціації міст України, Української асоціації районних та обласних рад, а також Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад щодо обговорення шляхів доопрацювання нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстр. №2489), а також розробки відповідних підзаконних актів з урахуванням прийняття Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу».


Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко акцентував на необхідності консолідації зусиль зацікавлених сторін для досягнення результату з урахуванням особливостей місцевого самоврядування та на співпраці з профільним комітетом Верховної Ради України під час доопрацювання законопроекту № 2489 до другого читання та прийняття найближчим часом в цілому як закону.

Під час наради обговорено питання щодо застосування однакових підходів до прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування, розмежування політичних та адміністративних посад, визначення критеріїв віднесення певних категорій посадових осіб органів місцевого самоврядування до працівників, які виконують функції з обслуговування, дисциплінарних проваджень та захисту прав посадових осіб органів місцевого самоврядування на службу.

Окремо йшлося про розробку вторинного законодавства, можливість застосування підзаконних актів до Закону України «Про державну службу» під час проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Представниками Нацдержслужби та всеукраїнських асоціацій висловлено готовність до подальшої співпраці з метою якнайшвидшого прийняття та впровадження нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також визначено план роботи та спільні завдання на найближчий період. 

Довідково: 

Відповідно до положень Контракту для України з розбудови держави, укладеного між Урядом України та Європейською Комісією
13 травня 2014 року у м. Брюссель, передбачено прийняття Верховною Радою України Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розробленого на основі європейських принципів державного управління та у відповідності до  Закону України «Про державну службу».

guds.gov.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд