Спрощено процедуру отримання нерухомості для розміщення комунальних дитсадків

Вчора, 22 липня 2014 р., Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» (щодо дошкільних навчальних закладів)».


Метою Закону є спрощення процедури передачі нерухомого майна, яке перебуває у державній власності, у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів, що сприятиме розвитку дошкільної освіти, соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі.

Законом зокрема передбачається, що безоплатна передача нерухомого майна для розміщення дошкільних навчальних закладів з державної у комунальну власність здійснюватиметься за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном за умови взяття зобов’язання органами місцевого самоврядування використовувати його за цільовим призначенням та не відчужувати у приватну власність за погодженням з Мінфіном, Фондом державного майна та Мінекономрозвитку.

Відповідний законопроект зареєстровано за №4075а.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України  Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі