Створено пряму телефонну лінію Міністерства освіти і науки України для об'єднаних територіальних громад з питань освіти

У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл, в органів місцевогосамоврядування у об’єднаних територіальних громад (ОТГ) виникає низка питань, з яких потрібніконсультації експертів та допомога фахівців Міністерства освіти і науки.


Для встановлення системної комунікації між ОТГ та МОН запрацює пряма телефонна лінія. Відповіді напитання будуть надавати: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, співробітникидепартаменту загальної середньої освіти, експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізаціїв Україні».

Пряма телефонна лінія працюватиме з 16:00 до 18:00  у червні -  2,  16 та 30,  у липні – 7 та 21.

Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42.

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу otg@mon.gov.ua. Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua  у розділі «Опорні школи».

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Коля
01.06.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для простих спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а дає їм лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Частина від цих грошей перепадає заступникам.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------Тільки не запитуйте штатні розписи у своєму УО, бо скоріше всього, головбух вам надасть завірені ксерокопії підробок.


Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі