Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.06.23
1586 0
Друкувати
Обране

У Верховній Раді планують вдосконалити законодавство про старост

Зміни до законодавства, яке регулює діяльність старост в громадах, планують презентувати вже в липні цього року.

Про це повідомив народний депутат, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін за результатами круглого столу «Досвід функціонування інституту старост. Регіональний вимір: Вінницька, Житомирська, Київська, Черкаська, Чернігівська області».

«За період повномасштабної війни старости в громадах ще більше перетворились на людей, які можуть та роблять все, що не встигають інші представники влади на території. З іншого боку війна та, як наслідок, суттєві демографічні зміни, зробили в деяких місцинах норми законодавства про старостинські округи такими, що неможливо виконати. Вже в липні ми плануємо презентувати точковий законопроект, що покращить поточне регулювання», - зазначив Віталій Безгін.

За його словами, законопроект:

  • Унормує проблеми, пов'язані із мобілізацією старост (зараз у разі мобілізації старости округи залишаються без старост, а процедура заміни не передбачена).
  • Запровадить більш гнучкий підхід щодо формування округів на територіях, що були в зоні бойових дій, під окупацією або знелюднені внаслідок війни.
  • Зробить більш чіткою процедуру призначення.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×