Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.11.14
2036 0
Друкувати
Обране

Уряд схвалив зміни до Порядку надання місцевих гарантій

На засіданні Кабінету Міністрів України 5 листопада схвалено проект постанови «Про внесення змін до Порядку надання місцевих гарантій (затверджений постановою КМУ №541 від 14.05.2012)». Проект передбачає запровадження принципу «мовчазної згоди» при погодженні Міністерством фінансів України обсягу та умов надання місцевих гарантій:

«Обсяг та умови надання місцевих гарантій для забезпечення повного або часткового виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання, що виникають за кредитами (позиками) від міжнародних фінансових організацій, вважаються погодженими без зауважень, якщо мінфіном рішення не прийнято протягом одного місяця з дня надходження документів на погодження».

АМУ звертає увагу на те, що раніше рішення про погодження надання місцевих гарантій мало виноситись на розгляд Уряд, що затягувало термін погодження. У схваленому проекті ці норми усунені.

На думку експертів АМУ, запропоновані зміни дозволять уникнути ситуацій, коли органи місцевого самоврядування не можуть довгий час отримати погодження умов та обсягів надання місцевих гарантій або отримують невмотивовані відмови в такому погодженні.

За матеріалами АМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі