Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.12.16
3032 1
Друкувати
Обране

В об'єднаних громадах реформують пожежну охорону

Умови адміністративного, кадрового і технічного реформування пожежно-рятувальних команд в об'єднаних територіальних громадах необхідно закріпити законодавчо.


Громади отримають пожежні станції з обладнанням, технікою, професійними пожежними і волонтерами, і все це буде перебувати в зоні 20 хвилин досяжності. Але для реформування необхідно прийняти два закони:

- Законопроект № 4943 про внесення змін до Закону «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», яким доповнюється перелік об'єктів, що передаються безоплатно з державної в комунальну власність. В результаті техніку і обладнання, які не планується використовувати в обласних підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, можна буде передати місцевим громадам;

- Законопроект № 4944 про внесення змін до Закону «Про запобігання корупції», яким пропонується зняти обмеження щодо суміщення з осіб молодшого начальницького складу служби цивільного захисту, діяльність яких не пов'язана з виконанням контрольно-наглядових функцій. Таким чином буде стимулюватися залучення на роботу в пожежні команди громад кваліфікованих кадрів, в тому числі волонтерів.

jurliga.ligazakon.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Юлія
21.12.2016
А коли буде прийнята хоч якась постанова, згідно якої рятівникам піднімуть грошове забезпечення чи вони так будуть отримувати майже по 3000 грн.?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн