В об'єднаних громадах реформують пожежну охорону

Умови адміністративного, кадрового і технічного реформування пожежно-рятувальних команд в об'єднаних територіальних громадах необхідно закріпити законодавчо.


Громади отримають пожежні станції з обладнанням, технікою, професійними пожежними і волонтерами, і все це буде перебувати в зоні 20 хвилин досяжності. Але для реформування необхідно прийняти два закони:

- Законопроект № 4943 про внесення змін до Закону «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», яким доповнюється перелік об'єктів, що передаються безоплатно з державної в комунальну власність. В результаті техніку і обладнання, які не планується використовувати в обласних підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, можна буде передати місцевим громадам;

- Законопроект № 4944 про внесення змін до Закону «Про запобігання корупції», яким пропонується зняти обмеження щодо суміщення з осіб молодшого начальницького складу служби цивільного захисту, діяльність яких не пов'язана з виконанням контрольно-наглядових функцій. Таким чином буде стимулюватися залучення на роботу в пожежні команди громад кваліфікованих кадрів, в тому числі волонтерів.

jurliga.ligazakon.ua

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Юлія
21.12.2016
А коли буде прийнята хоч якась постанова, згідно якої рятівникам піднімуть грошове забезпечення чи вони так будуть отримувати майже по 3000 грн.?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі