Нашi сайти:

З 1 січня 2015 р. втратять чинність типові штати органів місцевого самоврядування

З 1 січня 2015 р. втратить чинність постанова КМУ від 03.12.1997 р. № 1349 «Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».


Вказаною постановою були затверджені типові штати, яких повинні були дотримуватись голови обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах рад, міські, селищні і сільські головам під час підготовки пропозицій щодо структури виконавчого апарату обласних, районних, районних у містах рад, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних у містах рад, загальної чисельності апарату рад та їх виконавчих комітетів.

Зазначені типові штати використовувалися під час розроблення проектів відповідних бюджетів для проведення розрахунків асигнувань на утримання апарату рад.

Документ скасовано постановою КМУ від 26.11.2014 р. № 664, яка набирає чинності з 1 січня 2015 року.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
анна
16.12.2014
Коли буде розроблена нова постанова, розпочинається процес формування бюджету на 2015 рік
Алена
16.12.2014
Нової постанови не буде. Відтепер органи місцевого самоврядування самостійно будуть затверджувати загальну чисельність апарату місцевої ради, її виконавчих органів та витрати на їх утримання. Про це писав і Мінрегіон https://buhgalter.com.ua/news/diyalnist-organiv-mistsevogo-samovryaduvannya/mistsevi-radi-samostiyno-viznachatimut-strukturu-ta-chiselnist-svoyih-vikonavchih-organiv/
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі