Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.08.19
10384 24
Друкувати
Обране

За новою моделлю адмінтерустрою в Україні замість 465 районів буде сформовано 100, – Геннадій Зубко

В Україні назріла необхідність прийняти закон про засади адміністративно-територіального устрою, який сформує вже базовий рівень – громади і середній (субрегіональний) рівень – райони. Вони (райони) повинні бути самодостатні, потужні. Не 465 маленьких районів, як зараз, які вже передали свої повноваження на об’єднані громади і не знають, чим займатися. А повинно бути 100 великих районів з населенням не менше ніж 150 тисяч людей.


Про це в інтерв’ю ІА «Укрінформ» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Це дасть можливість створити дуже класний менеджмент на субрегіональному рівні. Бо у нас зараз 48 тисяч чиновників, які працюють у різних адміністраціях, в районних і обласних, отримують в загальній цифрі 6 млрд заробітної плати… І скаржаться, що у них невелика заробітна плата. Ми пропонуємо зменшити кількість адміністративного персоналу з тим, щоб частину повноважень позабирали об’єднані громади, які вже мають і свої виконкоми, і свій адміністративний персонал. І таким чином підвищити в рази якість менеджменту, мотивуючи збільшенням зарплати. Але хотілося б, аби це були не райдержадміністрації, а префектури, які мають наглядові та контрольні функції і не мають доступу до грошей», – зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець наголосив, що важливо також передати розпорядження земельними ресурсами на місцевий рівень для того, щоб у держави забрати нарешті корупційний геокадастр, який, з одного боку, контролює землю, з іншого боку – роздає землю. Передаючи повноваження на місцевий рівень, контроль залишиться за державою.

«Нам потрібно ухвалювати закон щодо планування територій. Бо для того, щоб дати їм можливість розпоряджатися земельними ресурсами, громади потрібно зобов’язати планувати свою територію, щоб кожний інвестор бачив, скільки є землі, якої землі, скільки є соціальних об’єктів, де він може розмістити свій бізнес, які галузі саме в цій громаді можуть розвиватись», – розповів Геннадій Зубко.

Дуже важливим є закон про службу в органах місцевого самоврядування. На місцях потрібно дати можливість на конкурсних умовах обирати фахівців, платити заробітну плату, вводити мотивацію для цих людей. Потрібно до кінця розділити повноваження між державою і місцевим самоврядуванням, визначити делеговані повноваження, які передаються, забезпечити фінансовими ресурсами, бо сьогодні не завжди вистачає ресурсів на делеговані повноваження, наприклад, по освіті, по охороні здоров’я.

Є ще питання виборчого законодавства місцевого рівня. «Нам потрібно ухвалити окремий закон щодо виборів до органів місцевого самоврядування. Ми, коли розробляємо великі виборчі кодекси і змішуємо одне з іншим, потім не можемо розібратися, де тут правила щодо Парламенту, а де по місцевому самоврядуванню. І ще одне дуже важливе питання – це відкриті громадські бюджети. Тому що для нас важливо, щоби була прищеплена практика звітування щодо місцевого самоврядування про використання коштів перед своїми громадянами», – заявив Віце-прем’єр-міністр.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(24)
Юлія
09.08.2019
А ще необхідно зменшити кількість депутатів ВРУ до 10 осіб. З такою зарплатою та пільгами, як у них, якраз вистачить одного відповідального на 10 районів. Тоді точно буде з кого спитати. А економія бюджету в рази більша, ніж прогнозує Зубко.
Josh_UA Юлія
09.08.2019
Ви серйозно таке тут пишете? Вроді бухгалтера розумні люди. Ще й лайки хтось ставить. Тобто що б прийняти Закон потрібно 6 голосів у ВРУ? А що б змінити Конституцію голоси всіх 10 депутатів. Та це ж мрія для Коломойського і Ахмєтова. Просто договоритися з 10 "слугами народу" і все, а не 250. Це як получається 10 людей будуть приймати Закони для 45 млн. люд. Круто. Відкрию секрет. Крім депутатів ВРУ, є ще місцеві (обласні, районні, Міські, селищні), ось і в них потрібно питати. Зато економія.
Енгрібьорд Josh_UA
09.08.2019
Гляньте в словнику визначення слів "іронія" та "сарказм"
Josh_UA Енгрібьорд
09.08.2019
глянув і що?
Енгрібьорд Josh_UA
09.08.2019
Тепер проаналізуйте три перші речення написані Вами у попередньому пості і співставте їх із визначенням слів "сарказм" та "іронія". На всяк випадок - ні, всі ті люди ставили лайки не серйозно.PS Життя прекрасне -посміхніться
Stavr Josh_UA
09.08.2019
10 как 10, но с учетом сокращения населения Украины с 52 млн до 42 млн - 450 депутатов уже явный перебор. Соращение в 20% прямо напрашивается.
Luda Josh_UA
09.08.2019
Не 10, але і не 450 зі всіма пільгами, які вони мають.Нехай живуть лише на зарплату, нам вартість проїзду не компенсують і вони обійдуться.
Бетмен
09.08.2019
А людей куда из оставшихся районов девать , сократят и на завод
Петро інкогніто Бетмен
09.08.2019
За кордон, на зміцнення єкономік країн Європи.
Петро інкогніто Бетмен
09.08.2019
Маю надію, що пана Зубко, очікувано, "ногою під сраку" і він не буде займатись тим, в чому не розуміється.
Тетяна
09.08.2019
Чому немає автора статі!!!!!!! Який грамотій це пише!!!! З перших рядків виникло нестримне бажання натовкти пику! Ну як так! "...465 маленьких районів, як зараз, які вже передали свої повноваження на об’єднані громади і не знають, чим займатися..."Шановний, Ви що, не в Україні живете? Хто знімав повноваження з районних адміністрацій??? Навіть при створенні ОТГ постійно надходять завдання і доручення!!!! Виконання яких контролюється, а невиконання карається! То Ви, мабуть, дуже далекі від реалії державної служби. Назвіться, шановний!..
Олена Тетяна
09.08.2019
Геннадій ЗубкоПодробиці: https://buhgalter.com.ua/news/diyalnist-organiv-mistsevogo-samovryaduvannya/za-novoyu-modellyu-adminterustroyu-v-ukrayini-zamist-465-rayoniv-bude/
EVGENIY Тетяна
09.08.2019
Про це в інтерв’ю ІА «Укрінформ» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Енгрібьорд Тетяна
09.08.2019
Очевидно, пан міністр має дещо примарне уявлення про розподіл обовязків між ОМС та виконачою владою в особі місцевих адміністрацій
Stavr Тетяна
09.08.2019
В местных администрациях половина сотрудников не знает чем заняться, создавая рабочий вид и обстановку.
Ната Тетяна
12.08.2019
Штати розширили в громадах, зарплатню добавили. Всі інші нелюди. Бухгалтера отримали ще більше навантаження за ті ж самі гроші. Де справедливість???
Карл
09.08.2019
Нарешті пан Зубков зрозумів, що заважає розвитку України, чиновники які отримують малу заробітну плату. Так що ми зробимо об'єднаємо райони і скоротимо людей і викинемо їх на вулицю, роботи по селам і маленьким містах і так немає хай їдуть за бугор гроші заробляти і пяднімати економіку інших країн.Зрозуміло, що молодь не пропаде, а старим куда діватись. Буде як з поліцією, розігналих стаих корупціонерів і набрали нових і нічого не помінялось в роботі поліції, покращення на місцевому рівні немає. Зламають стару систему і не построять нову. ОТГ роздувають штати як хочуть і вони не підкоряються обласним департаментам. Ну а постраджають як завжди прості люди, які і так не могли нічого добитись от чиновників, а зараз скрізь завдяки укрупненням, постійні скорочення в податковій в пенсійном, в райдержадміністраціях і людям потрібно буде їхати незрозуміло куди щоб отримати потрібні довідки та послуги. А за то зверху продовжують сидіти люди в роздутих міністерствах та департаментах фінансів і приймати недолугі та некомпетентні закони.
Іра
09.08.2019
А тоді попробуй достійся в чужому районі за якоюсь довідкою. І черги там будуть, і людина з іншого колишнього району там буде просто чужою, і завернуть ще скілька раз - прийдеться поїздити, а відповідно це все витрати для людей (пенсіонерів, багатодітних, інвалідів і т.д.), котрі і так бідні. Все для покращення... совісті просто немає. А куди діватись всім працівникам сільких рад, яких просто не стане?
Енгрібьорд Іра
09.08.2019
Треба ще трохи зачекати, щоб пан Ілон Маск встиг замутити свій SpaceX із халявним інтернетом і тоді всі будуть отримувати усі оті справки он-лайн (ну не даремно ж закон про електронні довірчі послуги приймали). Ото заживемо - "вкалывают роботы - счастлив человек"!
Ikar Іра
09.08.2019
так держава ж у смартфоні, навіщо їхати
Оля Ikar
12.08.2019
Смартфоны то есть, а вот интернета как не было, так и нет!!! Страна не в смартфоне, а в сплошных идиотах, которые за пределы Киевской области не выезжали.
Іра
09.08.2019
да,даtransparent_pxl.png
Міла
12.08.2019
Щоб ці коментарі та почитали можновладці. А куди подітися людям. які працювали у цих районах? Вік 40-50 років, І тут не потрібні і за кордоном теж наймити. Щоб з районами та ще й скоротити людей. Хай лягають живими в труни.
РдА
15.08.2019
Круто! Давно пора позакривать РДА, кожний другий керівник. Ще б райради розіграть, а то сидять всі начальніки, а роботи то нема))
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн