Нашi сайти:

Змінено норми часу та матеріально-технічних ресурсів для утримання будинків і прибудинкових територій

Мінрегіон вніс зміни до Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій.


Змінами уточнено, що вказані Норми поширюються на суб'єктів господарювання, які є виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади.

В новій редакції викладено:

— додаток 1 «Рекомендований перелік і періодичність виконання робіт з утримання прибудинкової території»;

— додаток 3 «Періодичність надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення, централізованого опалення»;

— додаток 4 «Приблизний перелік інвентарю і засобів прибирання, які видаються двірнику».

Оновлені додатки відтепер стали «приблизними та рекомендованими», що в свою чергу передбачає не надто суворе їх дотримання. Так, сам Мінрегіон зазначає, що  Рекомендований перелік і періодичність надання послуг з утримання прибудинкових територій та з прибирання у житлових будинках, гуртожитках та службових приміщеннях (додатки 1 та 2) може бути змінено залежно від місцевих природно-кліматичних умов органами місцевого самоврядування.

Зміни внесені наказом Мінрегіонбуду від 06.02.2015 р. № 16, який набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі