1899 0

Цікаве з форуму: Чи потрібно територіальному центру при наданні платних послуг таких, як обслуговування вдома, застосовувати РРО?

Відповідно до п.1 ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі – Закон № 265) реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
До внесення змін до цього Закону, які почали діяти з 01.01.2015 р. було право використовувати РРО або прибуткові касові ордери щодо надходження плати за послуги. В новій же редакції Закону № 265 таке право залишилось лише щодо продукції, а на послуги вже не розповсюджується. 
Отже, з 01.01.2015 р. приймати гроші просто в касу можна буде лише за продукцію власного виробництва – підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності (крім підприємств торгівлі і громадського харчування). 
Водночас, п.9 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону № 265 звільняє до 1 липня 2015 року від санкцій за незастосування РРО при наданні послуг за готівку, але з проведенням розрахунків у касі з оформленням прибуткових касових ордерів.

Відповідь з форуму budget.factor.ua



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)