Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.06.14
1785 0
Друкувати
Обране

Особенности индексирования стипендии

У випадку законодавчої зміни мінімального розміру стипендії базовим місяцем вважається місяць підвищення (останнє підняття 01.09.12) (п.5 постанови*)

У випадку зарахування студента базовим місяцем вважається місяць, який передує місяцю прийняття (п.10 постанови*). Для студентів 2-ого курсу, які прийняті з 01.09.12 базовим місяцем має бути 01.09.12, тому що у вересні 2012 року відбулося підняття мінімального розміру стипендії. У студентів 1-ого курсу, прийнятих з 01.09.2013, базовий місяць - 01.08.13.
 
Якщо студент не мав стипендії, а за результатами сесії набув право на її отримання, то базовим місяцем стає місяць, який передує місяцю її призначення(п.10 постанови*).
 
Якщо студент отримував мінімальну стипендію, а за результатами сесії йому призначена підвищена стипендія, то у цьому випадку базовий місяць не змінюється і продовжується індексація попереднього розміру стипендії, тобто зміна розміру стипендії за результатами сесії не випливає на базовий місяць, але індексується тільки базова величина стипендії.
 
Стипендія сиротам (звичайна і підвищена) індексується в межах мінімальної зарплати 1218 грн. з 01.12.2013), а базовий місяць – 01.09.12.
 
Стипендії Президента, Верховної Ради, іменні індексуються в межах мінімальної зарплати, а базовим місяцем вважається місяць призначення такої стипендії.
 
Встановлення доплат за інвалідність, спеціальність, малозабезпеченим тощо на базовий місяць не випливає, але індексуються вони у повному обсязі.
 
* Постанова від 17 липня 2003 р. N 1078 "Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення"
 

 

 
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×