Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.09.22
1847 0
Друкувати
Обране

Чи підлягає індексації допомога по тимчасовій непрацездатності?

Ні!

Статтею 2 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» визначено, що індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані ними в гривнях на території України і які не мають разового характеру.

Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків (стаття 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Допомога з тимчасової непрацездатності не має постійного характеру, компенсує втрату заробітної плати у разі настання страхового випадку, розраховується виходячи зі середнього заробітку працівника та не підлягає індексації.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі