Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.14
2146 0
Друкувати
Обране

Індексуємо грошові доходи сумісників: роз'яснення від Мінсоцполітики

Мінсоцполітики в листі від 19.12.2013 р. № 14585/0/14-13/10 торкнулося питання щодо індексації грошових доходів сумісників.

В листі зазначається, що якщо відбувається підвищення грошового доходу працівника, змінюється базовий місяць для обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.

Згідно з п. 7 Порядку проведення індексації грошових доходів населення особі, яка працює за сумісництвом, видається на її вимогу довідка з основного місця роботи про розмір доходу, що підлягає індексації, та проіндексованого доходу. На підставі цієї довідки провадиться індексація доходів від роботи за сумісництвом у межах суми, що не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, з урахуванням отриманої заробітної плати за основним місцем роботи.

Також в листі зазначено, що з метою однозначного трактування Порядку, зокрема, положень стосовно роботи за сумісництвом, Мінсоцполітики підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення», який подано на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі