Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.04.16
15644 66
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики про індексацію 1-3 тарифних розрядів, якщо за посадою, яку займає працівник, тарифну ставку (оклад) не підвищено

Пунктом 9 Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" установлено, що Кабінетом Міністрів України на 2015 рік затверджується особливий порядок проведення індексації грошових доходів населення у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.


У зв'язку з цим прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. N 1013 "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів" (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 р. N 77).

Відповідно до пункту 3 цієї постанови у грудні 2015 року мало бути здійснено упорядкування структури заробітної плати шляхом підвищення всіх складових заробітної плати, тобто не тільки з урахуванням підвищення тарифних ставок (окладів), а також з урахуванням доплат, надбавок та премій, з тим, щоб сума підвищення заробітної плати перевищила суму індексації, яка склалась у цьому місяці.

Для працівників бюджетної сфери, розміри посадових окладів яких у штатному розмірі не змінились, при підвищенні посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС (1 - 3 тарифні розряди ЄТС), керуючись пунктом 3 вищезазначеної постанови, мали бути переглянуті розміри надбавок, доплат та здійснення преміювання у підвищеному розмірі.

Для проведення подальшої індексації заробітної плати згідно з абзацом другим пункту 3 вищезазначеної постанови обчислення індексу споживчих цін проводиться із січня 2016 року відповідно до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. N 1078 (далі - Порядок).

Право на індексацію у 2016 році відбудеться, коли індекс споживчих цін перевищить поріг індексації, який відповідно до статті 4 Закону України "Про індексацію грошових доходів населення", з січня 2016 року становить 103 %.

Оскільки індекс споживчих цін за січень - лютий 2016 року становив 100,5 % (100,9 х 0,996), то право на індексацію у січні - квітні 2016 року ще не настало.

Щодо врахування окремих складових заробітної плати при визначенні суми індексації, коли відбувається підвищення тарифних ставок (окладів), повідомляємо, що відповідно до пункту 5 Порядку передбачено, що у разі коли відбувається підвищення тарифної ставки (окладу), у місяці підвищення враховуються всі складові заробітної плати, які не мають разового характеру.

Значення індексу споживчих цін у місяці підвищення тарифних ставок (окладів) приймається за 1 або 100 відсотків. Обчислення індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифних ставок (окладів).

Сума індексації у місяці підвищення тарифних ставок (окладів) не нараховується, якщо розмір підвищення заробітної плати перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу працівника.

Якщо розмір підвищення заробітної плати не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення тарифних ставок (окладів), сума індексації у цьому місяці розраховується як різниця між сумою індексації і розміром підвищення заробітної плати.

У разі зростання заробітної плати за рахунок інших її складових без підвищення тарифних ставок (окладів) сума індексації не зменшується на розмір підвищення заробітної плати.

Враховуючи зазначене та наведені у листах приклади, у разі, якщо за посадою, яку займає працівник, тарифну ставку (оклад) не підвищено, а відбувається лише зростання тарифної ставки (окладу) індивідуально за рахунок підвищення категорії, педагогічного звання та педагогічного навантаження, вважаємо, що у такому випадку обчислення індексу для проведення індексації має продовжувати здійснюватися з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник (у бюджетній сфері обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з січня 2016 року).

Лист Мінсоцполітики  від 21.03.2016 р. N 138/10/136-16

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(66)
eMelya
19.04.2016
Последний абзац какая-то тавтология. Если оклад по должности не повышался, но повышался индивидуально, то индексация с месяца повышения оклада по должности. Так какой, собственно, вывод?
Вадим eMelya
19.04.2016
Я так зрозумів, якщо під час атестації робітнику підняли тарифний розряд, то базовий місяць для індексації все одно не міняється.
Саша
19.04.2016
Допоможіть визначитися. Вчитель в березні атестувався і йому підвищили категорію, відповідно і розряд підвищився. Отже який місяць для нього буде базовим - березень 2016 чи січень 2016.
Ирина
19.04.2016
так сторожам и уборщицам надо начилять текущую индексацию уже с февраля или нет? по последнему абзацу до последних скобок поняла шо нада, а по выражению в скобках - шо не нада...
Яна Ирина
19.04.2016
я тоже ничего не поняла.
Яна
19.04.2016
получается у водителя (зарплата по 77 Постонове) оклад в декабре не увеличился, значит индексация должна была остаться?????????????????????????????????????????????????????????
Тетяна Яна
19.04.2016
У грудні водіям, як і прибиральникам, індексація "обнулилася" відповідно до пост. 1013 (в порушення пост. 1078), а далі застосовуємо пост. 1078 як годиться! Я ПЛАЧУ!
Яяяяяя Тетяна
19.04.2016
Ми у грудні обнулили індексацію УСІМ (включаючи водія та прибиральницю), оскільки у грудні нікому не нарахували оклад у підвищеному розмірі, а виплатили лише премію у розмірах, що перевищили суми грудневих індексацій. Потім, у березні 2016 року, після виходу постанови 77 посадові оклади підвищилися з грудня усім держслужбовцям і службовцям. Посадові оклади прибираоьниці та водія залишились незмінними. Тому у березні донарахували суми індексації прибиральнице та водію за грудень, січень, лютий. І відповідно була індексація за березень. Далі будемо нараховувати (вересень2015-базовий) доки не відбудеться підвищення посадового окладу
Тетяна Яяяяяя
19.04.2016
Ми також вважали, що водію та прибиральниці необхідно залишити індексацію і залишили..., а згодом робили перерахунок тому, що Мінсоцполітики у листі від 15.02.2016 №52/10/136-16 в абзаці 6 не наголосило "...підвищення з-ти МАЛО БУТИ здійснено з урахуванням ВСІХ складових з-ти, тобто не тільки з урахуванням підвищення тарифних ставок (окладів)..." та в абзаці 7 "...проведення ПОДАЛЬШОЇ індексації з-ти обчислення індексу споживчих цін ПОЧИНАЄТЬСЯ з січня 2016 року ВІДПОВІДНО до Порядку 1078..."
Яяяяяя Тетяна
20.04.2016
Так, але Порядок 1078 має вищу юр.силу, ніж роз’янення Мінсоцполітики. А згідно з ним підставою для скасування індексації може бути лише факт підвищення посадового окладу. У водія та прибиральниці, на відміну від інших, цього не відбулося. Або, можливо, (як варіант), потрібно забезпечувати виплату премій водіям та прибиральницям у сумах, які б були не меншими тих, які ви нарахували у грудні для того щоб перекрити індексацію. І так до моменту підвищення пос окладів. Але як це має виглядати? Нікому премій не має, а водію і прибиральниці плати??? Мені здається це не правильно, бо тоді втрачається сама суть премії
Тетяна Яяяяяя
20.04.2016
Погоджуюся з тим, що постанова 1013, в частині підвищення з-ти шляхом підвищення всіх складових для "обнулення" індексації, суперечить постанові 1078. Але з власного досвіду знаю, що коли прийде перевіряючий і ми почнем дискусію з цього питання, він буде аргументувати свою позицію за допомогою роз’яснень Мінсоцполітики і навіть в акті будуть зауваження щодо невиконання постанови (зручної для перевіряючого) з посиланням на офіційні листи міністерств, а я, як недбайливий бухгалтер, неуважно вивчаю нормативні документи.
Яяяяяя Тетяна
20.04.2016
Думаю, як би ми в даному випадку не вчинили-питання з боку перевіряючих все одно будуть. Але за невиплату індексації передбачні величезні штрафи, при чому за КОЖНОГО працівника. Тому, зваживши все, особисто у нас, було прийнято рішення донарахувати у березні суми індексації прибиральниці та водію за грудень-лютий і продовжувати (поки) її виплачувати
Тетяна Яяяяяя
20.04.2016
Керуючись саме таким підходом ми й виплачували індексацію, а потім зважили, що якщо після перевірки потрібно буде утримувати з мінімальної з-ти працівника "зайво нараховане" стало лячно. Краще потім доплатити індексацію згідно акту ніж навпаки. А бухгалтеру хоч так, хоч інакше штраф платити.
Тетяна Тетяна
19.04.2016
P.S. вибачте за не точність " в абзаці 6 НАГОЛОСИЛО" і ще. Міністерскі роз’яснення мають перевагу у спорі з перевіряючими, порівняно з коментарями фахівців інтернет видань та бухгалтерських журналів.
Алла
19.04.2016
В очередной раз хочется спросить у Минсоцполитики "Что вы курите???", "изобретая" такие Законы и письма????????? Бухгалтер должен, читая этот "бред", вывернуть себе мозг, чтобы понять что нужно делать!!!!! УРОДЫ!!!!!
eMelya Алла
19.04.2016
Мне это напоминает белку из "Ледникового периода". Постоянно хочет орех посадить, но получается катастрофа мирового масштаба :)
Маргарита eMelya
19.04.2016
ЧИСТА ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алла
19.04.2016
В грудні місяці фіксована індексація не обнулилась, тому що немає постійних складових (премій надбавок) тех працівникам, і вчителям також. Як вийти з цієї ситуації?
Бухгалтер Алла
19.04.2016
Ми теж не обнулили, а лише зменшили на суму підвищення, бо премія і надбавка були б разові.
расчетчик-Светлана Бухгалтер
19.04.2016
Уважаемый бухгалтер!Назовите свой город и бюджетную отрасль,а лучше телефон,чтобы я с Вами смогла связаться.Мой главный бухгалтер запрещает начислять индексацию,а случай,как и у Вас.
Вадим расчетчик-Светлана
19.04.2016
І правильно робить, для всіх працівників бюджетної сфери проведення індексації здійснюється з січня 2016 року. Мінсоцполітики уже неодноразово пояснювало, що грудень 2015 був "особливим " і потрібно було "обнулити" індексацію, навіть одноразовими преміями, Навіть якщо ви її не обнулили, то все одно базовий місяць для всіх бюджетників , всіх розрядів і мастей -січень 2016.І всі розснення слід застосовувати виходячи з цієї аксіоми і забути про 2015.
eMelya Вадим
19.04.2016
Если минсоцполитики скажет "надо", бухгалтерия скажет есть! Закон не указ нам, "письмо" у нас есть.
Вадим eMelya
19.04.2016
Закон це дишло, куди повернеш туди і вийшло. Закон можна по різному трактувати, а листи саме для того і пишуть, щоб розуміти закон у "потрібному" напрямку. І ви не йорнічайте, коли приходить КРУ йому плювати на ваші думки і трактування закону, вони користуються тими же листами .
eMelya Вадим
20.04.2016
Листи носять рекомендаційний характер. Не можливо листом відміняти прийняті закони, чи їх частини. Якщо в порядку 1078 прописано, що без підвищення посадового окладу інші доплати не впливають на індексацію (а тим більше одноразові виплати), то лист Мінсоцполітики не може це відмінити на один місяць (грудень 2015 року).
Тетяна eMelya
20.04.2016
Відміняє не лист, а постанова - рівнозначний документ.
eMelya Тетяна
20.04.2016
Якщо мається на увазі постанова 1013 п.3, то там ніде не говориться що скасовується виплата індексації. "Вжити заходів" також не говорить про те, що у підприємств, у яких не було можливостей підвищити оклади чи надбавки, доплати, щоб перекрити суму індексації - індексація доходу відміняється автоматично. Вони навіть не уявляли, що суми індексації доходять до 2000 грн.
Вадим eMelya
20.04.2016
Ну так потім в своїх листах Мінсоц роз"яснив , що саме означає "вжити заходів" , а потім ще багато разів наголосив - грудень 2015 " особливий" і індексацію всім бюджетникам починаємо рахувати з січня 2016р.
eMelya Вадим
20.04.2016
На підприємстві не підвищувалися оклади 1-3 розрядів, не було ніяких доплат, надбавок і премій. Фіксована індексація складає 600-900 грн (>50% доходу працівника). За якими роз'ясненнями Мінсоцполітики скасовується ця індексація. Надайте, будь ласка, номер листа чи постанови.
Вадим eMelya
21.04.2016
Лист Мінсоцполітики від 21.03.2016 р. N 138/10/136-16 " Для працівників бюджетної сфери, розміри посадових окладів яких у штатному розмірі не змінились, при підвищенні посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС (1 - 3 тарифні розряди ЄТС), керуючись пунктом 3 постанови 1013, мали бути переглянуті розміри надбавок, доплат та здійснення преміювання у підвищеному розмірі. Для проведення подальшої індексації заробітної плати згідно з абзацом другим пункту 3 вищезазначеної постанови обчислення індексу споживчих цін проводиться із січня 2016 року " В листі чітко сказано обчислення індексації починається з січня 2016 і крапка. Як бачите їх не хвилює обнулили ви індексацію чи ні . Ви платити людям ФІ -молодець, а от я не плачу оскільки немає ФОП і уважно читаю постанови та розяснення до них.
eMelya Вадим
21.04.2016
Я не знаю Вашої ситуації, але мова йде про індексацію, зауважу, соціальну гарантію. Якщо на підприємстві виплачуються доплати, надбавки, премії, а не виплачуються соціальні гарантії згідно закону - то це порушення закону. Якщо ФОП не дозволяє виплачувати індексацію, то заохочувальних виплат також не повинно бути. В іншому випадку: Лист Мінсоцполітики від 11.03.2016 р. N 31-08040-03-21/6924 "...керівники бюджетних установ мають забезпечити працівникам установ рівень заробітної плати не нижчий, ніж у грудні 2015 року". Як виконати це
Вадим eMelya
21.04.2016
Шановний, я вже вам писав, що "соціальні гарантії" -пустий звук , оподатковувати пенсії також заборонено законом, але .... Я розумію вашу точку зору і навіть підтримую її, постанова 1013 недолуга, розяснення суперечливі та заплутані, а відповідати за все прийдеться бухгалтерам. Платити індексацію на підставі особистого трактування закону я не збираюся . Час покаже хто з нас правий, Ви ще в грудні 2015 на форумі писали що обнулення незаконне, що працівники будуть жалітися в прокуратуру, відсудять індексацію.Але уже пройшло 3 місяці судових рішень невидно, прокуратура мовчить, а Мінфін,Мінсоц пачками пишуть листи про те , що індексацію слід починати з січня 2016.
eMelya Вадим
21.04.2016
Моє рішення - це моє рішення, я ні на кого не можу вплинути. Моя позиція зрозуміла, а інші роблять як вважають за потрібне. Можливо, якби більшість відстоювала свої права, то цій суперечці по індексації можна було б дійти до якогось рішення. А так Ви праві, пройшло 3 місяці, ніяких рішень, тільки більш запитані листи. У нашому регіоні якась частина продовжує отримувати індексацію, тому жалітися їм ні на що, якійсь частині підвищили доходи, можливо й не перекрили всю суму індексації, але та сума не така значна, щоб судитися. А от у тих, у кого з січня 2016 року перестали нараховувати 600-900 грн індексації, доходи суттєво зменшилися, бо це іноді більше 50% заробітку. У суд ніхто не подавав (з тих підприємств з ким співпрацюю), до інспекції з праці подавали одиниці. Охорона праці виходила з того, що на даний момент коштів на фінансування індексації немає, ніяких висновків не робила, просто закрили акти без порушень. Ось такі на сьогодні результати. Можливо у когось були судові рішення, хотілося б почути, що говорять судовиконавці.
Людмила eMelya
21.04.2016
Ми писали запити до Мінфіна, до Мінсоцполітики, але відповіді не дочекалися. Після свіженьких листів про "обнулення" здалися і переробили індексацію на премію та виплачуємо її в межах кошториса в цьому році (поки хватає на 1-3 розряди).
eMelya Людмила
21.04.2016
У нас також перейменували індексацію у "премію", "постанову 1013", "ф1013", хто як і що видумав і продовжують виплачувати.
Вадим eMelya
20.04.2016
Що ви кажите. В ст. 8 ЗУ "Про пенсійне забезпечення" також чітко написано, що пенсії неоподатковуються, а їх оподатковують, ще й 2 рази .Так чому не можна обнулити індексацію одноразовою премією в "особливий " місяць ?
eMelya Вадим
20.04.2016
Так можна дійти і до трудоднів, і все ще боятися КРУ.
расчетчик-Светлана eMelya
20.04.2016
Спасибо за поддержку!!! А то от их комментариев тупеть начинаешь!!!
расчетчик-Светлана Вадим
20.04.2016
Смотри предыдущий комментарий.Не становитесь тупой толпой лохов,которые позволяют над собой посмеяться письмами,нарушая все нормативные и законодательные акты. Отправляйте противозаконный ответ и дублируйте свой запрос на прокуратуры по месту нахождения предприятия,ссылаясь на соответствующие статьи указанных мною нормативов.
Вадим расчетчик-Светлана
20.04.2016
Шановна, здається мені , що ви дуже далекі від бюджетної бухгалтерії. Нам ніколи відправляти запроси в прокуратури і чекати коли вони там щось відпишуть. Нараховувати і виплачувати потрібно вже тепер.. Індексація в кошторисі не передбачена, в управління сказали читати розяснення від Мінсоца, які ще питання ? А хто буде відповідати за порушення бюджетного законодавства і неправомірну виплату коштів, продасте квартиру чи думаєте, що ваші працівники скинуться.
расчетчик-Светлана Вадим
20.04.2016
А в судах и в территориальных управлениях труда многих городов Украины письма рассматривают,как очередное несовпадение с содержанием предыдущих писем этих же министерств.Поэтому только Закон об оплате труда, государ.минимальных гарантиях,Закон об индексации ,Инструкция по статистике ЗП и Постановления КМУ о повышении тарифных ставок в штатном расписании и № 1078(абц.5 п.5) с учетом новой №1013 .Продолжаем 1-3 платить индексацию.
Лариса Алла
19.04.2016
Если не знаешь как поступить, -поступай по закону (т. е. ПКМУ 1078) Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/indeksacziya-doxodiv/minsotspolitiki-pro-indeksatsiyu-1-3-tarifnih-rozryadiv-yakshcho-za/
Ігор
19.04.2016
Працівники накатали скаргу в охорону праці, що їм не платять індексацію в 16 році і премії також немає. З охорони праці прислали відписку, що все правильно , індексацію починаємо рахувати з січня 2016, а премія тільки при наявності коштів. Співчуваю бухгалтерам , які не "обнулили" індексацію в грудні 2015, тепер їм потрібно буде доказувати свою правоту оновленому КРУ .
расчетчик-Светлана Ігор
20.04.2016
Смотри предыдущий комментарий.Не становитесь тупой толпой лохов,которые позволяют над собой посмеяться письмами,нарушая все нормативные и законодательные акты. Отправляйте противозаконный ответ и дублируйте свой запрос на прокуратуры по месту нахождения предприятия,ссылаясь на соответствующие статьи указанных мною норм
Ігор расчетчик-Светлана
20.04.2016
Лохи це ви,якщо вірити, що в цій нещасній, закошмареній корупцією і олігархами країні діють закони.Рішення про обнулення індексації приймалося нагорі нашими мудрими "правителями", так само як і оподаткування пенсій, космічні тарифи і жодна прокуратура, суд не підуть проти цього рішення. Дайте хоч одне посилання на судове рішення про незаконність грудневого обнулення індексації. Суд визнав , що НКРЕУ -незаконно створена і не мала права встановлювати тарифи і що хтось виконує це рішення ? Платити індексацію посилаючись на власне трактування законодавства чи не платити на підставі оф. розяснень -кожен вирішує самостійно .
eMelya Ігор
20.04.2016
Не правильно обзивати лохами тих, хто відстоює справедливість. Якби кожен так робив, а не думав "моя хата з краю", можливо, це б мало результат. А так експерименти над бухгалтерами продовжаться.
Вадим eMelya
20.04.2016
Так само неправильно називати бухгалтерів, які намагаються звести дебет з кредитом в умовах жорстоко урізаного кошторису "стадом лохів". Які нафіг закони, якщо ФОП 2016 менший за 2015. Які запити в прокуратуру, якщо в управління чітко сказали додаткових грошей не буде, як можете вкладайтися в кошторис.
расчетчик-Светлана Вадим
20.04.2016
Мужчины,вы такие плаксы!!! Но поборитесь немного,если не за женщин,так хотя бы за ФОТ. А деньги в департаментах есть.Это я вам как бухгалтеру бюджетного учреждения с большим стажем пишу.
Вадим расчетчик-Светлана
20.04.2016
Світланка наснаги вам у боротьбі за проіндексоване майбутнє.Як бухгалтер з великим стажем я можу с 99,9 % гарантією вам сказати-результат всіх ваших звернень,скарг і запитів буде великим нулем.В кращому випадку отримаєте якийсь лист чи рішення, яке визнає вашу правоту, але ніхто не буде його виконувати. Оподатковання пенсій -пряме порушення Конституції і що це неподобство відмінили ?
расчетчик-Светлана Вадим
20.04.2016
Спасибо,Вадим,за напутствия! И Вам успехов в нашем нелегком труде!!!
расчетчик-Светлана eMelya
20.04.2016
Спасибо за здравые комментарии бухгалтеров цивилизованного бюджетного общества.Приятно пообщаться с профессионалом.А письма-запросы мы уже направили на двойной адресат:Главное управление Гоструда (но не охрана труда,как написал Игорь)и Городская прокуратура с просьбой провести проверку в части отсутствия индексирования ЗП и принятия мер к руководителю ....с указанием законодательной базы.В зависимости от принятых мер будем действовать дальше.Спасибо за внимание!
Яяяяяя расчетчик-Светлана
21.04.2016
Сообщите пожалуйста, здесь или на соответствующем форуме результаты Ваших обращений. Я думаю, всем будет интересно. Спасибо. И за цивилизованное общение, тоже
Валентина
19.04.2016
І знову коментарі і знову пятий місяць підряд десяте розяснення мінсоцполітики та заднім числом незрозумілі листи-розяснення мінфіну, а віз і нині там, одну воду ллють. А от хтоб взяв на себе храбрість і чіткого зобовязав і виділив додаткові кошти на "обнулену"індексацію і зберіг заробітну плату з січня 2016 року на рівні грудня 2015 року такі мабуть ще НЕ НАРОДИЛИСЯ!!!! Коротше як кажуть дають і з рук не пускають!!!!
Коля
19.04.2016
Яка зарплата? Яка індексація? Ви наче з іншої планети. Багато українців взагалі не мають ні пенсії, ні зарплати ; звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам ( насправді переважно через те, що шляхом подання скарг заважали своєму начальству розкрадати бюджетні кошти), живуть по декілька років на утриманні своєї сім"ї та перебиваються випадковими підробітками .
Игорь_Бухгалтер
19.04.2016
С января для ВСЕХ работников индексация =0. Есть лишние деньги - плати надбавки и премии, нет денег - жди лучших времён или очередного сокращения! Это было понятно ещё в декабре 2015.
Ігор Игорь_Бухгалтер
20.04.2016
На 100 % згоден. Треба забути про грудень 2015 і починати все з чистого листа. Лише до деяких " упоротих " расчьотників не доходить ця проста істина і вони продовжують нести дурниці про незаконність і лякати пустими погрозами, судами і прокуратрою.
расчетчик-Светлана Ігор
20.04.2016
Не "упоротих",а УМНЫХ!!!
Ігор расчетчик-Светлана
20.04.2016
Умні уже давно розібралися і правильно нараховують індексацію відповідно до офіційних роз"яснень .А упороті намагаються комусь щось довести.
расчетчик-Светлана Ігор
20.04.2016
И я про то же!!!
eMelya расчетчик-Светлана
20.04.2016
У нас нараховують індексацію під кодовою назвою "ф1013" (фіксована індексація) :)
расчетчик-Светлана eMelya
20.04.2016
Спасибо за информацию!
Ikar Игорь_Бухгалтер
20.04.2016
а что по закону индексация отменена?
Вадим Ikar
20.04.2016
Ні ,не відмінена. У бюджетній сфері обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з січня 2016 року. В травні і грудні підвищення, поріг підняли до 3 %, статистика буде малювати нульову інфляцію .Так що індексація 2016 під великим питанням.
Ігор
20.04.2016
Ну от і добре.Вам пощастило, що у вас нормальний і досвідчений головний бухгалтер, а то було б вам горе від вашого "ума".
Алла
20.04.2016
Якщо в грудні обнулили фіксовану індексацію за рахунок премії чи надбавки. З січня 2016року з/п платити з урахуванням цієї премії чи надбавки? Але не менше ніж була з/п в грудні 2015р включно з фіксованою індексацією. Це не буде порушенням закону?
Тетяна Алла
20.04.2016
Якщо вам дозволяє ФОП, якщо надбавки встановлені в межах нормативно-правових актів, якщо премії виплачуються відповідно до положення, то чому це буде порушенням?
Головний бухгалтер
20.04.2016
Ігор і Вадим молодці. Підтримую Вас на 100 %
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн