Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.03.16
11786 23
Друкувати
Обране

Назад в майбутнє - поріг, що дає право на індексацію грошових доходів населення пропонують зменшити зі 103% до 101%

У Верховній Раді зареєстровано Законопроект  №4319 від 29.03.2016  який спрямований на відновлення соціальної справедливості при індексації грошових доходів населення, усунення можливих корупційних діянь, вилучення норм, які не відповідають Конституції України.Законопроектом передбачено внести такі зміни до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення»:

  •  поріг для індексації грошових доходів населення зменшити із 103% до 101%, як було раніше;
  •  обчислення індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення проводиться наростаючим підсумком, починаючи з місяця введення цього Закону, а для індексації грошових доходів населення у 2016 році, починаючи з січня 2016 року
  •  уточнити джерела видатків для індексації грошових доходів населення, зазначивши,  що така індексація здійснюється відповідно за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.  (вилучено "у межах фінансових ресурсів бюджетів")

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(23)
Ирина
31.03.2016
о! опять...
Марина
31.03.2016
(вилучено "у межах фінансових ресурсів бюджетів") Ага))))) будем надеяться!)))
КОШКА
31.03.2016
БУДЕМО НАДІЯТЬСЯ НА ТЕ,ЩО МОЖЕ ХОЧА Б У ОДНОГО НАРОДНОГО '' МОЖНОВЛАДЦЯ'' ЗАЛИШИЛОСЯ КРАПЕЛЬКА СОВІСТІ І ПОВЕРНУТЬ ПРОСТИМ ЛЮДЯМ ТЕ,ЩО ВОНИ ЗАРОБЛЯЛИ РОКАМИ ТІ'' ГРОШІ'' З НАЯВНОЮ ІНФЛЯЦІЇ НА СВІТОВОМУ РІВНІ УКРАЇНА МАЄ 49% ЗА 2015 РІК!!!!
Олег КОШКА
31.03.2016
Дістали !!! Знову приймуть заднім числом якусь х.....ь для замилювання очей, а бухгалтерам прийдеться за півроку робити копійчані перерахунки.
Вадим
31.03.2016
Та залишіть в спокої цю індекскцію, просто вчасно піднімайте оклади.
eMelya Вадим
31.03.2016
Якщо пройде проект 4316: "Стаття 8. Установити у 2016 році мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі: з 1 січня 2016 року - 1543 гривень, з 1 квітня - 1577 гривень, з 1 липня - 1589 гривень, з 1 жовтня 2016 року – 1671 гривень" Але інфляція за рік буває значно вища навіть за 300 грн річного підвищення...
Вера
31.03.2016
Да отмените ее уже. Нет в Законе объективности. Каким учреждениям дают нормальное финансироваание, то они могут распорядиться економией ФОП и начислить надбавки, премии, мат. помощь., а каким не дают, например научным учреждениям, то им индексация не светит, так как из положеного по штатному дают 40,50,60 %. Зарплаты меньше минимальных(((((. О какой индексации тут идет речь? А если брать частные предприятия, то им тупо надо поднимать зарплаты в штатном когда положена индексация на 20 грн. чтобы перенести базовый месяц, даже если зарплата 8000 грн. Это просто добавление бюрократической работы. Выгодна индексация в основном проверяющим, потому что не выплата ее, на сегодняшний день - это штраф 10 минималок за каждого работника...
Марина Вера
31.03.2016
На все сто процентов согласна!!!!
Маргарита
31.03.2016
як каже моя бабуся: "нова торба з старого рядна"
венди
31.03.2016
а что с индексацией которую "украли" ? так нифига и не решили. это типа хотят бросить кость вместо буханки хлеба .
валентина венди
31.03.2016
це точно!!!! Товкли воду в ступі з грудня місяця і що з того так людям ніхто нічого і незаплатив
Коля
31.03.2016
У нашій країні можновладці можуть знецінювати українські національні гроші практично безкінечно. Тенденцію постійного знецінення національних грошей було закладено ще напочатку 1992 року. В 1992 році купонокарбованець прирівняли до радянського рубля і з 1992 року по 1996 рік купонокарбованець знецінився у сотні тисяч разів. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла і зараз вже майже така ж , як і купонокарбованця у 1992-1996 роках. Тому треба дивитися в корінь: не тарифи і ціни зростають, а знецінюються гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Знецінення грошей -- це не що інше, як тихий грабунок людей владою, оскільки грошей-папірців влада може надрукувати ...
Мария
31.03.2016
Тамара, вы уверены что не ошиблись форумом???
Євген Мария
31.03.2016
Я уверен она ошиблась :)))) Уже удалил её сообщения!
eMelya Євген
31.03.2016
Коля тоже странный персонаж ...
оксана
31.03.2016
У меня сестра работет в германии бухгалтером. Она всерьез не понимает как можно вводить законы задним числом. Когда я ей первый раз сказала что нужно пересчитывать с декабря, она решила что с БУДУЩЕГО декабря. И убеждала меня, что я наверное не поняла и ошибаюсь. Ведь назад пересчитывать по их мнению нельзя. Когда я ей все таки смогла обьяснить , что все таки пересчитывать нужно с ПРОШЛОГО декабря. Она, мягко говоря, удивилась. Отдельная тема, КАК работает бухгалтер в Германии. Поверьте- они против нас - малыши несмышленные.
Тетяна оксана
01.04.2016
Отдельная тема, КАК работает бухгалтер в Германии. Опишіть, будь-ласка, на форумі
Дмитро
01.04.2016
Не згодний з більшістю коментів. Я не бухгалтер, а простий працівник і ті ініціативи, що викладені у цій статті я підтримую. Сумніваюся, що вони будуть підтримані нашими "бандитами у владі", але я дуже підтримую. Бухгалтерам низький уклін за їх важку працю.
ЯЯЯЯяяяя
04.04.2016
Доречі... "Постанови Кабінету Міністрів України, крім постанов, що містять інформацію з обмеженим доступом, набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими постановами, але не раніше дня їх опублікування" (!!!) Ст. 52 ЗУ "Про Кабінет Міністрів України". Непагано було б, щоб у самому Кабміні знали цю норму...
Маргоша
05.04.2016
Не согласна в корне с теми, кто предлагает отменить индексацию вообще, т.к. это хоть слабый, но все-таки реальный шанс несколько "подпитать" мизерную зарплату у бюджетников прежде всего, - эти "доходы" настолько малы, что с названия зарплата можно только смеяться и плакать (или наоборот). Другое дело - это колоссальный труд бухгалтеров, над которыми висит домоклав меч проверяющих относительно правильности расчётов по каждому сотруднику текущей и постоянной индексаций+соблюдение всех норм бешенно меняющегося законодательства. Мечта моя как бухгалтера - посадить какого-нибудь "умника" из кабмина на расчет зарплаты в бюджете хоты-бы на 2 месяца, (желательно в период квартальных отчетов) с учетом перерасчетов той же индексации за 3-4 мес. ПРИВЕТ всем проверяющим!
Ум)няшка Маргоша
05.04.2016
надо объединиться в группу злых бухгалтеров и наподдать этим неучам! А проверяющие, кстати, уже снимают "излишне начисленную" индексацию, так что первые пострадавшие от этого мракобесия уже есть. И это очень обидно.
Глеб Ум)няшка
06.04.2016
Поменяй свое прозвище на ДУРНЯШКУ,т.к. проверки Гос.управл.Труда уже проверяют и организации дочисляют работникам 1-3 разрядов индексацию.
Ум)няшка
05.04.2016
Хочу свой оклад согласно тарифной сетки и подавитесь вы своей индексацией. Главное условие - 1й тарифный разряд равен минимальной заработной плате и далее - по коэффициентам. Кто в курсе - быстро сосчитает на сколько государство обкрадывает ежемесячно каждого гражданина!
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн