Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3771 0
Друкувати
Обране

Стипендія аспіранта: індексуйте в загальному порядку

Мінсоцполітики в листі від 11.02.2019 р. № 2874/0/2-19/51 роз’яснило особливості індексації стипендій аспірантів, ординаторів і докторантів.


Перше, на що слід звернути увагу, — індексації підлягають доходи громадян, що не мають разового характеру, у тому числі й стипендії (п. 2 Порядку № 1078). При цьому в п. 4 Порядку № 1078передбачено: якщо аспірант навчається в аспірантурі на денній формі навчання або з відривом від виробництва, то передусім індексують стипендію. Тобто стипендію аспірантів індексують в загальному порядку. Так, у місяці підвищення стипендії ІСЦ приймають за 1 або 100 %.

Обчислення ІСЦ для проведення подальшої індексації здійснюють з місяця, наступного за місяцем підвищення стипендії (п. 5 Порядку № 1078).

Тобто «базовим» є місяць підвищення стипендії.

Крім того, особливий механізм обчислення ІСЦ для проведення індексації стипендії передбачений у п. 101 Порядку № 1078. Зокрема, у разі призначення стипендії ІСЦ розраховують з місяця призначення стипендії. А якщо аспірантові за результатами навчання була призначена іменна стипендія, то обчислення ІСЦ проводиться з місяця призначення ординарної (звичайної) академічної стипендії. Інакше кажучи, «базовий» місяць у цьому випадку не змінюється.

Таким чином, якихось відмітних особливостей при індексації стипендій аспірантам, ординаторам, докторантам немає. Їх, як і стипендії звичайних студентів, які навчаються, індексують у загальному порядку.

ОПЛАТА ПРАЦІ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд