Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
8357 0
Друкувати
Обране

У наданні довідки з основного місця роботи на роботу за сумісництвом має бути зацікавлений сам працівник, тому що від цього залежить індексація доходу за сумісництвом

У разі коли грошовий дохід з урахуванням суми підвищення менше суми грошового доходу з урахуванням індексації до його підвищення, у базовому місяці сума загального доходу визначається з таким розрахунком, щоб сума грошового доходу з урахуванням індексації не перевищувала загального доходу до його підвищення. Приклад проведення індексації при підвищенні доходів наведено в додатку 4 до Порядку.


Згідно з пунктом 7 Порядку особі, яка працює за сумісництвом, видається на її вимогу довідка з основного місця роботи про розмір доходу, що підлягає індексації, та проіндексованого доходу. На підставі цієї довідки провадиться індексація доходів від роботи за сумісництвом в рамках суми, що не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, з урахуванням отриманої заробітної плати за основним місцем роботи.

У наданні довідки з основного місця роботи на роботу за сумісництвом має бути зацікавлений сам працівник, тому що від цього залежить індексація доходу за сумісництвом.

Чинними нормами Порядку не передбачено нарахування сум індексації від роботи за сумісництвом за попередній період, якщо довідка з основного місця роботи надана несвоєчасно.

Лист Мінсоцполітики від 31.07.2015 р. N 11587/0/14-15/10

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд