Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.09.22
1639 0
Друкувати
Обране

ВПО працює за сумісництвом: що з індексацією зарплати?

Вимушена переселенка перебуває у відпустці без збереження заробітної плати за основним місцем роботи з початку воєнного стану, при цьому, працює за сумісництвом в іншому місці. Чи потрібно індексувати її заробітну плату на роботі за сумісництвом?

Так.

Пунктом 7 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 встановлено, що особі, яка працює за сумісництвом, видається на її вимогу довідка з основного місця роботи про розмір доходу, що підлягає індексації, та проіндексованого доходу.

На підставі цієї довідки провадиться індексація доходів від роботи за сумісництвом у межах суми, що не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, з урахуванням отриманої заробітної плати за основним місцем роботи.

Без такої довідки роботодавець не зможе визначити, в яких межах була проіндексована зарплата працівника за основним місцем роботи. Отже, і про індексувати зарплату за сумісництвом він не зможе.

Враховуючи вищевикладене, при наданні сумісником довідки з основного місця роботи, згідно до якою відсутній дохід за основним місцем роботи, заробітна плата сумісника повинна  бути  проіндексована, в межах прожиткового мінімуму для працездатної особи.

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×