Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.12.15
30570 34
Друкувати
Обране

З грудня 2015 року змінено правила індексації зарплати

З 15 грудня 2015 року у новій редакції викладено п. 5 Порядку проведення індексації доходів населення, затвердженому постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 (далі — Порядок № 1078), який власне й визначав механізм проведення індексації.


Основні нововведення такі:

  • місяцем, в якому відбулося підвищення, й відповідно з якого починають обчислювати приріст ІСЦ для проведення індексації є місяць останнього підвищення тарифної ставки (окладу) за посадою, яку обіймає працівник;
  • підвищення зарплати за рахунок інших постійних складових зарплати (коли не було підвищення тарифної ставки (окладу)) не впливає на проведення індексації й не зменшує її суму;
  • розмір підвищення зарплати у місяці, в якому підвищили  тарифну ставку (оклад), визначають з урахуванням усіх постійних складових зарплати (окрім одноразових виплат).

Визначення базового місяця й фіксованої величини індексації вилучили з Порядку № 1078.

Але, як і раніше, якщо сума підвищення зарплати перевищила можливу суму індексації, то індексацію не нараховують і з наступного місяця обчислюють ІСЦ наростаючим підсумком.  Але у випадку, коли сума підвищення менше за суму можливої індексації, то суму індексації визначають як різницю між сумою можливої індексації і сумою підвищення. Але тепер немає можливості зберегти раніше визначену фіксовану величину індексації у разі, якщо підвищення менше суми індексації

Змінилися й правила індексації для новоприйнятих, переведених працівників, а також працівників, які приступають до роботи після відпустки  по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років і відпусток без збереження зарплати, передбачених  законодавством про відпустки.

Для них ІСЦ обчислюють із місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник. Наприклад, якщо новоприйнятого працівника прийняли на роботу в грудні 2015 року, а останнє підвищення за посадою, на яку його прийняли,  було у січні 2015 року, до для проведення індексації його зарплати потрібно обчислити приріст ІСЦ з лютого 2015 року.

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(34)
Анастасія
17.12.2015
А різницю між фіксованою і підвищенням платити? Куди вона дівається???
оксана
17.12.2015
АААААААА!!!!!!! В нашей стране есть управа на этих дебилов!!!! Ну не может быть что до такой степени!!!! " ПРОСТО - ОТМЕНИТЕ ИНДЕКСАЦИЮ ПОСТАНОВОЙ И НЕ ПАРЬТЕСЬ . КОГО ВЫ СТЕСНЯЕЕТЕСЬ? ПЕРЕД КЕМ ВЫ ВЫПЕНДРИВАЕТЕСЬ , ВЕДЬ ЧТО НЕ ДЕЛАЕТЕ ТОЛЬКО ГЛУПЕЕ И ГЛУПЕЕ!
оксана
17.12.2015
Фыксована что, просто обнуляется?
Любовь
17.12.2015
Я так, думаю, что фиксированной теперь просто нет
Татьяна
17.12.2015
Да, а куда делась фиксированная
Дмитро
17.12.2015
Вони вже не знають, що таке б придумати, щоб народ наїпать!!!
Олена
17.12.2015
Оксана, Визначення базового місяця й фіксованої величини індексації вилучили з Порядку № 1078. То чего нет обнулит невозможно.
Ілона
17.12.2015
я рекомендую не приймати бюджет на 2016 рік із зменшеною зарплатою
Алиса
17.12.2015
"Але тепер немає можливості зберегти раніше визначену фіксовану величину індексації у разі, якщо підвищення менше суми індексації" Я вважаю в цьому речені малось на увазі що індексація тепер не буде сталою(фіксованою) величиною, а буде зменшуватись під час кожного чергового підвищення заробітної плати аж поки підвищення не перекриє її повністю.
Людмила
17.12.2015
Аліса, а як тоді розуміти "підвищення зарплати за рахунок інших постійних складових зарплати (коли не було підвищення тарифної ставки (окладу)) не впливає на проведення індексації й не зменшує її суму"?
Таня
17.12.2015
ужас просто. так надурити народ.... немає слів, одні емоції((( самі нажера.ться. а людям буцім-то підвищили заплату, а в результаті повний нуль, навіть ще меншу будуть отримувати. щоб вони так жили як люди виживають! СВОЛОЧІ!!!!
Света
17.12.2015
ненавижу их
таня
17.12.2015
чтоб их разорвало
Слава
18.12.2015
Да на кол их посадить.
Юлия
18.12.2015
А якщо йти випереджуючим методом)? "У разі підвищення грошових доходів населення випереджаючим шляхом з урахуванням прогнозного рівня інфляції під час визначення розміру підвищення грошових доходів у зв’язку з індексацією враховується рівень такого підвищення".
Люба
18.12.2015
А як тепер індексувати стипендію студентам?
злая зая
18.12.2015
Юлія, а на підставі чого Ви будете, наприклад, у бюджетників підвищувати доходи, адже розмір посадових окладів регламентовані Постановами КМУ? Зрозтання розміру доплат або премій не зменшить суму індексації - абз. 5 оновленого пункту 5 ПКМУ №1078.
Татьяна
18.12.2015
а как же 1-3 разряды у которых оклады не повысились. -підвищення зарплати за рахунок інших постійних складових зарплати (коли не було підвищення тарифної ставки (окладу)) не впливає на проведення індексації й не зменшує її суму;
света
19.12.2015
так у 1-3 разрядов индексация остается неизменной
Ирина
19.12.2015
оказывается надо работать уборщицей и получать зарплату выше чем бухгалтер!!!
Юлия
21.12.2015
Я так понимаю что фиксированной индексации нет... то есть о ней можно просто забыть. вот только как это объяснить простым людям??))) уборщицам, слесарям.... надо каску покупать, а то кто крайний - бухгалтер....
Лідія
21.12.2015
Скільки років працюю в бюджетній установі такого самодурства не бачила.По різному було але щоби так.4 разряд підняли посадовий оклад на 10 гривень в грудні зрозуміло потрібно обнулити наприклад за рахунок премії індексацію.З січня місяця працівник отримає заробітну плату за мінусом індексації а це 700гривень зато за плюсом підняття посадового окладу 10гривеь.Дякуємо .1-3 розряди не підвищувалися в грудні отже їм індексація виплачується.Всічні працівники 1-3 розрядів отримають заробітної плати на так гривень 700-1000більше чим працівники 4-10разрядів. Дякуємо .Тесаме відбувається з субсидією ,хочу звернути увагу. Єй ви там ,по ту сторону,коли приймаєте рішеня , взагалі про щось думаєте.Для того щоби грамотно керувати країною необов"язково спілкуватися на англійській.Ви розумієте як виглядаїте в очах бухгалтерів.Я собі уявляю до чого ви докерувалися і що нас чекає найближчим часом.
Оксана
22.12.2015
Як це все дістало!!!! Хто взагалі робить всі ці розрахунки..... Я думаю, що будуть ще зміни або доповнення. У нас спочатку приїмають, а потім думають(((((
Олександра
22.12.2015
А де взяти у бюджетній організації кошти в кінці року, щоб обнулить індесації наше керівництво не роз"яснило...
Валентина
22.12.2015
Як "обнулити" індексацію, якщо постійні надбавки та доплати непередбачені Положенням, а будь-які інші виплати до яких б можна було прив'язати "обнулення" на протязі року були відсутні, виплачувались лише ставка та індексація. І ось чим її "обнулити" за один місяць?
Діна
22.12.2015
таке враження,що нам закони пишуть студенти за кілька сотень долларів.Я б придумала щось краще!
Коля
30.12.2015
Головбухи управлінь освіти щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад.
тфефдш
08.01.2016
коля, ти з дуба упав?
Діана
12.01.2016
Так что делать с 1-3 разрядами? в декабре им надо было выплатить индексацию или премию ?
коля
21.01.2016
Багато українців взагалі не мають ні зарплати, ні пенсії; звільнені з роботи ще режимом Януковича у зв"язку з так званими "ліквідаціями" держустанов; по декілька років живуть на утриманні своїх родичів та перебиваються випадковими підробітками.
Злая маша
22.01.2016
Почему ж тогда так много вакансий в бюдж организациях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Иди, работай на минималку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
коля
23.01.2016
Якщо держава по незалежним від працівника причинам позбавила його робочого місця, тобто, засобів існування ( внаслідок так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), то такий звільнений працівник має моральне право їздити на державному громадському транспорті бесплатно. Якщо логічно продовжити міркування, то такий звільнений працівник має право тепер усім державним користуватися бесплатно, оскільки держава винна у тому, що у нього (неї) немає грошей.
Ніна
26.01.2016
Виходить індексацію обнулити лише в грудні. А із січня можна виплачувати? В адміністрації прибиральник службового приміщення в січні отримав з/п 1700 грн., це як?
Євген залізничник
13.05.2016
Працюю в філії ПАТ "Укрзалізниця" був переведений з однієї спеціальності на іншу з більши окладом. Як в моєму випадку має начислятися індексація? Базовим місяць буде наступним місяцем після переходу чи слід враховувати, коли останній раз відбулося підвищення окладу на новій посаді( а це квітень 2014 року)
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн