Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.10.15
6684 1
Друкувати
Обране

Зміна обсягу педагогічного навантаження у місяці підвищення тарифної ставки також враховується при визначенні суми зростання заробітної плати, під час обчислення індексації

Міністерство соціальної політики України в листі від 07.10.2015 р. № 263/10/136-15 зазанчив наступне

Пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (із змінами) визначено, що місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад),виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).

Аналогічно можна не вважати місяць базовим при зростанні заробітної плати за рахунок збільшення педагогічного навантаження.

Оскільки з вересня 2015 року у працівників бюджетної сфери відбулося підвищення посадових окладів (тарифних ставок), то цей місяць став базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації.

У такому випадку, при визначенні суми підвищення заробітної плати враховуються всі складові заробітної плати, зокрема вищезазначені у пункті 5 Порядку.

Зміна обсягу педагогічного навантаження у місяці підвищення тарифної ставки (посадового окладу) також враховується при визначенні суми зростання заробітної плати.

 

Лист Мінсоцполітики від 07.10.2015 р. № 263/10/136-15

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Анна
19.10.2015
Если я правильно поняла, то доплата за временное исполнения директора в размере 50% тоже считается в расчете новой фиксированной индексации.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі