Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.06.20
5002 11
Друкувати
Обране

Доопрацьований законопроект ,,Про працю” готовий до швидкого обговорення громадою

На сайті профспілок оприлюднено для обговорення доопрацьований урядом проект закону "Про працю"До 25 червня Спілка професійних спілок приймає зауваження та пропозиції, а потім має прийняти рішення про погодження.

Проект закону ,,Про працю” складається з десяти глав (98 статей).

Відповідно до пояснювальної записки до цього документу майбутнім законом будуть додатково урегульовані наступні питання:

  • порядок укладення обов’язкового письмового трудового договору та різних видів строкових трудових договорів;
  • визначення на законодавчому рівні поняття трудових відносин та ознак їх наявності;
  • врегулювання гнучких форм організації праці, надомної, дистанційної праці та праці домашніх працівників;
  • виплата грошової компенсацією за кожен день зменшення строку попередження при розірванні трудового договору;
  • посилення захисту прав працівників у разі порушення строків виплати заробітної плати;
  • впровадження нових підходів до врегулювання індивідуальних трудових спорів, зокрема на основі процедур медіації;
  • унормування процедури організації та проведення страйків, поширення норм колективних договорів та угод.

Творці законопроекту запевняють, що проекту Закону України "Про працю", повністю інкорпоровані норми законів України "Про оплату праці", "Про відпустки".

Згідно з текстом проекту Закон набирає чинності через шість місяців з дня, наступного за днем його опублікування.

Положення цього Закону застосовуються до трудових відносин, що виникли після дня набрання ним чинності.

buhgalter911.com

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
11
Тетяна
24.06.2020
Нікого не напрягягає, що такі дуже важливі законодавчі рішення приймаються під час карантину: про землю, про адміністративно-територіальний устрій, тепер про працю...
Ikar Тетяна
24.06.2020
То тепер нічого не приймати взагалі бо карантин?
Ірина Ikar
25.06.2020
Була підписана петиція на сайтіВРУ, більше25000чол.проти розгляду цього закону"Про працю",але виявляється на це не звернули увагу,народ України не вартий,щоб його думку поважали,так вважає уряд?
Ірина Ikar
25.06.2020
ДА,НІЧОГО НЕ ПРИЙМАТИ! Уж краще взагалі нічого не приймати,ніж так ,тому що це підлість натихаря вночі приймати ринок землі,який знищує залишки нашої державності,
Тетяна Ikar
24.06.2020
А людей ніяк підтримати в цей карантин?Тут ніякі рішення на ум не приходять?На це законів ніяких не потрібно? Нехай все "за рахунок місцевого бюджету" ? Тим паче, що й Держрезерв супермиші з"їли...
Людмила Тетяна
24.06.2020
Напрягає, звісно. То може б незадоволені цими законами пішли під ВР, а так не підуть - карантин же, ще законних штрафів зароблять. Думаю, з цим карантином і поспішним прийняттям деяких законів все дуже вдало організовано. ХХХХХ- вони такі- можуть...
*** Людмила
24.06.2020
опа, цензура...
Людмила ***
25.06.2020
Нічого собі !!! Так я, начебто, нічого поганого про ХХХХХ і не сказала, навпаки похвалила за їх унікальні здібності. А те, що від їх здібностей страждають такі лохи як ми, то це вже зовсім інша справа- самі винні: бачили очі, що купували- їжте, хоч і повилазьте !
EVGENIY Людмила
25.06.2020
Так цензура!! Це я замінив вам слово!!! Не треба ображати по національному признаку!!
Сільський бухгалтер
01.07.2020
Я взагалі не розумію навіщо приймати новий закон Про працю, якщо є КзПП, навпаки закони Про оплату праці і Про відпустки необхідно включити до КзПП.
Лідія
12.08.2020
Нам знову пропонують рабство, але під новим соусом. Куди поділись соціальні відпустки працівникам з дітьми? Чому зменшується оплата праці у святкові і вихідні дні, чому зменшуються виплати при невиплаті з/п при звільненні працівника а також під час незаконного звільнення і поновленні на роботі. Чому більшість норм, котрі є і нинішньому законодавстві кудись поділись і пропонується все визначати в трудовому договорі. Іншими словами буде так як сказав роботодавець. Не подобаються рабські умови в одного роботодавця - шукай іншого, котрий буде диктувати свої рабськуі умови. У багатьох розвинених країн законам по 200-300 років і це є нормальним явищем. Законодавець може вносити зміни на краще вже в діючий КЗпПУ. А не придумувати велосипед без сідла, приводу і керма.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі