Нашi сайти:

Кабмін відкоригував Положення про атестацію наукових працівників

Кабмін постановою від 13.08.2014 р. № 330 вніс зміни до своїх постанов: — від 13.08.1999 р. № 1475 «Про затвердження Положення про атестацію наукових працівників»; — від 04.03.2004 р. № 257 «Про затвердження переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»».


Змінами уточнюється, що атестації підлягають наукові працівники, посади яких включено до переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до ст. 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», затвердженого постановою КМУвід 04.03.2004 р. № 257.

Також внесено зміни до Переліку № 257. У ньому до назв академій медичних наук, педагогічних наук, правових наук та мистецтв додано приставку «національна».

Постанова № 330 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі