Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.08.14
3130 0
Друкувати
Обране

Кабмін відкоригував Положення про атестацію наукових працівників

Кабмін постановою від 13.08.2014 р. № 330 вніс зміни до своїх постанов: — від 13.08.1999 р. № 1475 «Про затвердження Положення про атестацію наукових працівників»; — від 04.03.2004 р. № 257 «Про затвердження переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»».

Змінами уточнюється, що атестації підлягають наукові працівники, посади яких включено до переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до ст. 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», затвердженого постановою КМУвід 04.03.2004 р. № 257.

Також внесено зміни до Переліку № 257. У ньому до назв академій медичних наук, педагогічних наук, правових наук та мистецтв додано приставку «національна».

Постанова № 330 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі