Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.09.16
13388 3
Друкувати
Обране

Як перенести відпустку: основні правила та умови

Як відомо, щорічні відпустки надаються згідно із затвердженими графіками. Але подекуди виникають ситуації, коли відпустку потрібно перенести. Про правила та умови зміни дати відпустки – далі.


Ініціатором перенесення терміну надання відпустки, узгодженого з графіком, може бути як працівник, так і роботодавець. Умови перенесення відпустки з ініціативи працівника і роботодавця показані у таблиці.

Таблиця

Умови перенесення відпустки з ініціативи працівника і роботодавця

Ініціатором перенесення терміну надання відпустки виступає підлеглий

Ініціатором перенесення терміну надання відпустки виступає працедавець

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі − Закон № 504) щорічна відпустка на вимогу працівника має бути перенесена на інший період у разі:

  • порушення власником або вповноваженим ним органом терміну письмового повідомлення працівника про час надання відпустки згідно з ч. 10 ст. 10 Закону № 504 (не пізніше ніж за два тижні до встановленого графіком терміну);
  • несвоєчасної виплати працівнику власником або вповноваженим ним органом заробітної плати за час щорічної відпустки, що передбачено ч. 1 ст. 21 Закону № 504 (не пізніше ніж за три дні до початку відпустки).

Роботодавець повинен перенести відпустку на інший період або продовжити її згідно з ч. 2 ст. 11 Закону № 504 у випадках:

  • тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої в установленому порядку, а також настання строку відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • збігу щорічної відпустки з навчальною відпусткою;
  • виконання працівником державних або громадських обов’язків, якщо згідно із законодавством він підлягає звільненню на цей час від основної роботи зі збереженням заробітної плати.

Крім випадків, зазначених у таблиці, працедавець не зобов’язаний переносити відпустку на інший період за бажанням працівника. Але може піти назустріч підлеглому.

Бажання співробітника перенести відпустку відображається в його заяві, на підставі якої роботодавець видає наказ по підприємству про перенесення відпустки.

В окремих випадках відпустку переносять з ініціативи роботодавця. Це може бути зумовлено виробничою необхідністю у випадках, коли надання відпустки в раніше обумовлений період може несприятливо відобразитися на роботі підприємства. У цьому випадку перенесення потребує дотримання певних умов, зокрема:

  •  за наявності письмової згоди працівника та згоди профспілки;
  •  частина відпустки (тривалістю не менше ніж 24 календарних дні) повинна бути використана в поточному робочому році;
  •  основна частина щорічної відпустки має бути не менше ніж 14 календарних днів.

Отже, в наказі про перенесення відпустки слід вказати період, коли саме планується використати відпустку.

DeVisu.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(3)
Світлана
29.09.2016
А якщо на відпустку не вистачає кошторису що робити?????
Оксана
29.09.2016
Давайте с 30 декабря. Хотя не понятно почему у Вас не хватает кошторысу именно на отпуск. По идее сумма отпускных сильно уж не должна отличаться от зп.
Ніна
03.10.2016
А що робити державним службовцям, які вже сьогодні бають борг з виплати зарплати, яку підвищили тільки на папері, а фактично фонд не збільшили. То чому ж вам не зрозуміло, що дійсно не вистачає по кошторису ?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн