Мінсоцполітики: про нормування обслуговування перукаря терцентру

Мінсоцполітики роз’яснило питання, щодо норми обслуговування перукаря територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).


В Міністерстві зазначили, що у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при кількості осіб, які обслуговуються і потребують різних видів допомоги від 500 і більше осіб вводиться 1,0 повна штатна одиниця перукаря (мається на увазі, що 500 і більше осіб за рік обслуговується у відділенні, а не у перукаря) (п. 6 Типових штатних нормативів чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Показник чисельності осіб, які обслуговуються, визначається щорічно на початку року під час складання тарифікаційного списку за звітними даними минулого року і протягом поточного року не переглядається.

Отже, якщо за даними, наприклад, 2013 року у відділенні надано різних видів допомоги (послуг) 500 і більше особам, то правомірним є введення 1,0 повної штатної одиниці перукаря.

Такі роз’яснення приведені в листі Мінсоцполітики від 17.11.2014 р. № 879/13/155-14.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі