472 0

Приймаємо на посаду головбуха військовослужбовця: чи потрібне узгодження з Казначейством?

Держказначейство роз’яснило чи потрібно погоджувати з органом Казначейства призначення на посаду головного бухгалтера бюджетної установи, якій не підпорядковані інші бюджетні установи, а також на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов'язків бухгалтерської служби бюджетної установи, в якій не утворюється бухгалтерська служба, претендента з числа військовослужбовців.

Держорган нагадав, що відповідно до п. 9 Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, головний бухгалтер призначається на посаду та звільняється з посади відповідно до законодавства про працю з урахуванням вимог до професійно-кваліфікаційного рівня, встановлених п. 11 Типового положення, керівником бюджетної установи за погодженням, зокрема, з органом Казначейства за місцем обслуговування бюджетної установи після погодження з керівником та головним бухгалтером бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі, коли така установа є розпорядником нижчого рівня коштів державного або місцевого бюджету.

Призначення осіб з числа військовослужбовців на посаду головного бухгалтера бюджетної установи, якій не підпорядковані інші бюджетні установи, а також на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов'язків бухгалтерської служби бюджетної установи, в якій не утворюється бухгалтерська служба, здійснюється з урахуванням відповідних положень про проходження військової служби громадянами України, затверджених Положенням про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України  (п. 111 Типового положення).

Погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера керівником бюджетної установи здійснюється згідно з Порядком погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи.

Такі роз’яснення надало Держказначейство в листі від 11.11.2014 р. № 17-10/1009-24827.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)