Служба зайнятості почала публікувати вакансії у Facebook

Відтепер, шукачі роботи можуть ознайомитись із цікавими та високооплачуваними вакансіями на офіційних сторінках обласних центрів зайнятості у Facebook.


«Багато шукачів роботи зареєстровані у Facebook і проводять там немало часу. Щоб зацікавити їх до економічно активної діяльності ми починаємо використовувати цю соціальну мережу. Публікувати там будуть не тільки вакансії, але й мотивуючі матеріали та поради для саморозвитку», – зазначив в. о. Голови Державної служби зайнятості (ЦА) Сергій Кравченко.

За його словами, база вакансій служби зайнятості налічує понад 40 тисяч пропозицій. Проте у соцмережі будуть публікуватися лише найцікавіші чи рідкісні пропозиції ринку праці. Мета таких публікацій не ознайомити шукача роботи з усіма вакансіями, а зацікавити звернутися до найближчого центру зайнятості за консультацією.

Вакансії будуть публікуватись за двома принципами – незвична вакансія для ринку праці регіону і найвища заробітна плата.

Одночасно із назвою вакансій будуть публікуватись посадові обов’язки кандидата, умови роботи та розмір заробітної плати. Серед найбільш рідкісних та цікавих вакансій, які вже опублікували обласні центри зайнятості, – концертмейстер (Дніпропетровщина), водолаз (Донецька область), волочильник із зарплатою 12 тисяч гривень (Одеська область), або, наприклад, у Полтавській області шукають водіїв-жінок.

«Обіцяю, спамити не будемо. Такий крок є логічним продовженням оголошеної реформи. Наразі ми ще розробляємо новий сайт пошуку роботи та інтегруємо його до усіх найбільш популярних інтернет-сервісів у світі. Сподіваюсь, у найближчі кілька місяців ви зможете їх побачити»,    підкреслив С. Кравченко.

 

Державна служба зайнятості

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Наталя
28.07.2016
Єрунда. Хто через ФБ шукає вакансії? Це прерогатива таких сайтів як воркюа, ашашюа, лінкедін. Ну будуть вони робити "погоду" публікуючи вакансії на 12т, а по факту, зайшовши на сайт і вибравши своє місто - у бухгалтерів сплошна мінімалка! Це, скоріше не зацікавити, а відбити охоту до "економічної активної діяльності" ))))
Що мені треба від ЦЗ? Для мене головна реформа - це отримати без проблем свої гроші, за страхові внески. Із вибором: зразу всю страхову суму чи помісячно як пособіє. І ніяких палок в колеса нактшталт "звільнився за угодою сторін" чи "звільнився по власному бажанню", ніяких примусових біганин з одного кінця міста в інше для галочки по не привабливим вакансіям, і не треба мені всі ці цацки-пєцки із тренінгами, тестами і тд)))
Але як завжди,владі краще знати, що мені потрібно))
Коля
28.07.2016
Маю взагалі неприємне враження про службу зайнятості: обманюють на кожному кроці з метою мінімізувати допомогу по безробіттю. Скаржитись абсолютно безперспективно на усіх рівнях: відповідають взагалі не по суті або грубо неправдиво. Безробітні замість підтримки від служби зайнятості постійно очікують нові підвохи і капкани...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі