Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3826 0
Друкувати
Обране

Цивільно-правові договори з фізособами пропонують зберігати 75 років

На погодження до ДРС надійшов проект наказу Мінюсту «Про затвердження Змін до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів».


Зміни до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого Мінюсту від 12.04.2012 р. № 578/5, вносяться у зв’язку із змінами в законодавстві, а також на підставі пропозицій, що надійшли від державних архівів та деяких установ.

Уточнено строки зберігання документів з основної діяльності, наприклад, у статтях 37, 39, 51, 53, 54, 72, 73 вказаного Переліку строк зберігання у графі 4 змінять з 75 років на строк «до ліквідації організації». Строк зберігання 75 років залишено тільки для документів з кадрових питань (особового складу) (цей строк зберігання тепер однаковий як для організацій, у діяльності яких утворюються документи НАФ, так і для організацій, у діяльності яких документи НАФ не створюються).

Деякі документи, наприклад контракти про права та обов’язки керівників організацій, договори цивільно-правового характеру з фізичними особами, навпаки буде віднесено до документів з кадрових питань (особового складу) і строк зберігання змінено на 75 років.

Серед пропонованих змін також збільшити строки зберігання табелів обліку використання робочого часу із 1 до 3  років (при умові завершення перевірки контролюючими органами).

www.interbuh.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд