Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.11.16
3002 5
Друкувати
Обране

Уточнено правові підстави припинення безстрокових трудових договорів із керівниками закладів культури

Із 06.11.2016 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 06.10.2016 р. № 1657-VIII.


Уточнюється, що набрання чинності Законом України від 28.01.2016 р. № 955-VIII (чинний із 24.02.2016 р.) є підставою для припинення безстрокового трудового договору з керівниками державних і комунальних закладів культури, а також із професійними творчими працівниками (художнім й артистичним персоналом) державних і комунальних закладів культури згідно з п. 9 ст. 36 КЗпП.

Органи управління державних і комунальних закладів культури протягом 6-ти місяців починаючи із 24.02.2016 р. зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з керівниками державних і комунальних закладів культури та провести конкурс на заміщення посад керівників таких закладів.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(5)
Ася
08.11.2016
Это касается и библиотекарей?
мсс
08.11.2016
керівника библиотекарей
Юля
08.11.2016
Хто вже виконав цей Закон, поділіться! Як звільняти? Без відпрацювання? По заяві чи по розпорядженню?
Дима Юля
09.11.2016
у нас звільняли по розпорядженню. Розпорядження було видане за місяць до дати звільнення. Я вважаю, що відповідно до діючих нормативів, повідомити мали за 2 місяці
Олена
09.11.2016
розкажіть будь ласка більш детально про звільнення та прийняття за контрактом згідно нових змін
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн