Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.02.25
406 0
Друкувати
Обране

Як перевести працівників на гнучкий режим робочого часу?

Це питання цікавило керівника однієї з установ, де проводили інформаційний семінар посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області.

Вони роз’яснили, що стаття 60 КЗпП дозволяє за письмовим погодженням між працівником і роботодавцем установити для працівника гнучкий режим робочого часу, що передбачає саморегулювання працівником часу початку, закінчення роботи та тривалості робочого часу впродовж робочого дня, на визначений строк або безстроково, як під час прийняття на роботу, так і згодом. На час загрози поширення епідемії, пандемії та в разі виникнення загрози збройної агресії, надзвичайної ситуації техногенного, природного чи іншого характеру гнучкий режим робочого часу може встановлюватися наказом або розпорядженням роботодавця, з яким працівник ознайомлюється протягом двох днів із дня його прийняття, але до запровадження такого режиму. Гнучкий режим робочого часу також може встановлюватися:

1) за заявою працівника з прийнятними для нього часовими межами графіка роботи без дотримання вимог щодо повідомлення працівника не пізніше, ніж за два місяці, про зміну режиму роботи;

2) роботодавцем – у разі виробничої необхідності з обов’язковим повідомленням працівника не пізніше, ніж за два місяці, про зміну режиму роботи.

Роботодавець зобов’язаний ознайомити працівників із умовами та специфікою гнучкого режиму робочого часу не менше, ніж за два місяці до запровадження такого режиму, забезпечити облік відпрацьованого часу та ефективний контроль за найбільш повним і раціональним використанням робочого часу працівником.

Південно-Східне міжрегіонального управління Держпраці

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×