Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
12828 11
Друкувати
Обране

З 1 вересня, попри карантин, Держпраці розпочинає масштабну інспекційну кампанію

З 1 вересня 2020 року заплановано проведення масштабної інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин.


Заходами контролю будуть охоплені суб’єкти господарювання, у яких за результатами інформаційної кампанії встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня позитивна динаміка працевлаштування.

Окрему увагу приділили питанню виплати в повній мірі заробітної плати найманим працівникам в юридичних осіб, які проводять будівельні та ремонтні роботи за кошти державного чи місцевого бюджетів. Планується перевіряти співвідношення заявленої заробітної плати в тендерній документації до фактично виплачених коштів працівникам.

Під час зустрічі посадовці обговорили механізм відстеження та притягнення до відповідальності працедавців за виплату заробітної плати «в конверті». 

ГУ Держпраці в Івано-Франківській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(11)
бух.
31.08.2020
за счет штрафов будут латать дыры в бюджете страны
Дмитро бух.
01.09.2020
Не ображайтесь, Ви підписалися, як Бухгалтер, а коментар залишили як неовідченний студент.Штрафні санкції не покривають витрат контролюючих органів, а що до бюджету то це одне волося на голові...
Тетяна
31.08.2020
НАЧАЛОСЬ...
Олексій
31.08.2020
Давно пора!А то самі їздять на дорогих авто,а працівники ха батраків і ще й податків не платять.
Вадим Олексій
31.08.2020
Такі і далі будуть їздити та неплатити, бо у них все домовлено і закришовано, а багато з них взагалі є представниками влади. Перевіряти та виписувати штрафи будуть як раз тим хто намагається працювати по закону. Бізнес виступав проти підвищення МЗП, справедливо зауважуючи, що це призведе до збільшення тіньової економіки та безробіття, а влада для протидії цим процесам прогнозовано пішла по шляху залякування та ламання через коліно.
Дмитро Вадим
01.09.2020
Рабське мислення, всі на коліна, нічого міняти не будемо, і не хочемо...
Вадим Дмитро
01.09.2020
А у Вас типове українське мислення: не хочу жити краще, хочу щоб сусід жив ще гірше.В черговий раз влада замість того, щоб створити сприятливі та прозорі умови ведення бізнесу,заохочувати його виходити з тіні, лише посилює адміністративний тиск та збільшує податки, щоб буквально нагнути і витиснути додаткові кошти з тих хто ще тримається в умовах економічної кризи. Але пану Дмитру байдуже, що збільшення кількості перевірок та штрафів призведе до зворотнього ефекту, бізнес або закриється або ще глибше піде в тінь, для нього важливіше, щоб когось покарали і оштрафували.
відповідь Вадим
02.09.2020
Які сприятливі умови? Ніхто не хоче платити податки, всі тільки платять мінімалку, а все інше в тіні.
Светлана
01.09.2020
Кто придумал такие бешеные штрафы? При том что во многих организациях не предусмотрен кадровик!!!
Дмитро
01.09.2020
Перевірки повинні бути сумісними групами: Податкова, Дерпраці, Пфу, ОМС. Корупція буде мінімальною...
Вадим Дмитро
01.09.2020
І кого будуть перевіряти та штрафувати ? Тих хто сидить в тіні і вчасно заносить керівникам ДФС,Держпраці,ОМС, щоб його і далі не бачили чи тих хто намагається працювати офіційно, а натомість отримує перевірки та штрафи за невчасно подане повідомлення або не по формату написаний наказ. Ніяким штрафами та перевірками корупцію не подолати,в Україні створено цілу купу антикорупційних органів -НАБУ,НАЗК, САП, різні громадські організації, а корупції тільки посилюється. Для її подолання потрібні глибокі системні реформи і насаперед реформа податкової системи та трудових відносин на основі досвіду розвинутих країн.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд