Заміщення вакантних посад у військових ВНЗ: змінено строки

Посади командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у військових ВНЗ тепер можуть заміщуватися особами офіцерського складу та працівниками Збройних Сил України на невизначений термін (раніше — не більш ніж на 5 років).


Такі зміни внесено до Інструкції про порядок заміщення вакантних посад командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у вищих військових навчальних закладах (військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів) на конкурсній основі.

Також встановлено, що відповідно до чинного законодавства при прийнятті на роботу з працівниками Збройних Сил України може укладатися безстроковий, строковий трудовий договір, у тому числі контракт.

Строк строкового трудового договору встановлюється за погодженням сторін. Вносити пропозиції щодо строку трудового договору має право кожна із сторін.

Такі зміни затверджені наказом Міноборони від 18.08.2014 р. № 538/941, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі