Нашi сайти:
851 0
Друкувати
Обране

Заміщення вакантних посад у військових ВНЗ: змінено строки

Посади командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у військових ВНЗ тепер можуть заміщуватися особами офіцерського складу та працівниками Збройних Сил України на невизначений термін (раніше — не більш ніж на 5 років).


Такі зміни внесено до Інструкції про порядок заміщення вакантних посад командування (керівного складу), наукових, науково-педагогічних (педагогічних) працівників у вищих військових навчальних закладах (військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів) на конкурсній основі.

Також встановлено, що відповідно до чинного законодавства при прийнятті на роботу з працівниками Збройних Сил України може укладатися безстроковий, строковий трудовий договір, у тому числі контракт.

Строк строкового трудового договору встановлюється за погодженням сторін. Вносити пропозиції щодо строку трудового договору має право кожна із сторін.

Такі зміни затверджені наказом Міноборони від 18.08.2014 р. № 538/941, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі