Нашi сайти:

Заміщуємо вакантні посади в закладах культури: новий порядок

Мінкультури затвердила нову редакцію Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури.


Порядок визначає процедуру, умови підготовки й проведення закладами культури конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу.

Порядок не поширюється на художніх керівників, з якими трудовий договір укладається безпосередньо органом управління майном.

Формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі відповідно до переліку посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, заміщення яких здійснюється за конкурсом, наведеного в додатку до цього Порядку.

Встановлено, що випускники ВНЗ, потреба в яких раніше була заявлена закладами культури, працевлаштовуються поза конкурсом відповідно до вимог чинного законодавства. Крім того, поза конкурсом приймаються працівники відповідно до укладених трудових договорів для виконання роботи за сумісництвом.

Нову редакцію Порядку затверджено наказом Мінкультури від 17.11.2014 р. № 991, який набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Викладач
19.12.2014
Спасибі за матеріал.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі