Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2617 0
Друкувати
Обране

Зміни в Типовому положенні про бухслужбу бюджетної установи

Кабмін вніс зміни Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, якими уточнив, що дане Положення визначає завдання та функціональні обов’язки бухгалтерської служби бюджетної установи та повноваження її керівника.


Зверніть увагу, що оновлене Типове положення більше не визначає вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня головного бухгалтера бюджетної установи.

Також уточнюється, що бухгалтерська служба у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами ВРУ, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами КМУ, наказами Мінфіну, іншими актами законодавства, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи, наказами керівника бюджетної установи, а також положенням про бухгалтерську службу.

Встановлено, що головний бухгалтер призначається на посаду та звільняється з посади керівником бюджетної установи відповідно до законодавства про працю.

Призначення на посаду головного бухгалтера бюджетної установи та/або спеціаліста, на якого покладається виконання завдань та функціональних обов’язків бухгалтерської служби, здійснюється згідно з Довідником типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців або Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників.

З  Типового положення виключено норму, яка передбачала погодження з Казначейством призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера.

Замість неї встановлено, що Казначейство забезпечує в межах повноважень організацію та координацію діяльності головних бухгалтерів бюджетних установ та контроль за виконанням ними своїх повноважень шляхом оцінки їх діяльності.       

Такі зміни внесені постановою КМУ від 08.04.2015 р. № 173, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд