Звільнення з роботи за ініціативою працівника в період декретної відпустки

Питання: працівниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, вона хоче звільнитись за власним бажанням без поважних причин не виходячи на роботу. Яка процедура її звільнення і чи можна її звільнити: останнім днем відпустки чи до закінчення відпустки?


Звільнення з роботи за ініціативою працівника в період декретної відпустки відбувається також як і звичайне звільнення.

Відповідно до ч. 1 ст. 38 КЗпП України «Розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника» працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

Отже, жінці яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку необхідно повідомити свого керівника за два тижні до дати фактичного звільнення. 

Управління Держпраці у Хмельницькій області

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Коля
18.04.2017
Чи може сумісник перед звільненням використати відпустку ? Саме використати відпустку, а не просто отримати відпусткову компенсацію? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Думаю, що якби на подібні конкретні питання існували конкретні відповіді, то не було б місця корупції у державі. А так виходить, що вирішення питання залежить від чиновника-посадовця, а далі все зрозуміло: не підмажеш - не поїдеш. Тобто, напрошується висновок, що корупція, хабарництво та казнокрадство навмисно закладені в основу законодавства.

Коля
18.04.2017
Щоб бути звільненим з роботи треба спочатку бути прийнятим на роботу. А де тепер працювати? За роки незалежності, а особливо під час президентства Януковича, держава забрала робочі місця , а отже ,засоби існування, у переважної більшості найманих працівників. Країна, по великому рахунку, існує лише завдяки чотирьом джерелам "доходу": 1) вивезення за кордон сировини , у тому числі, вторинної; 2) ввезення імпортної готової продукції, у тому числі, напівфабрикатів; 3)постійні зовнішні запозичення;4) внутрішні узаконені шахраювання, у тому числі , постійне знецінення гривні.

Ольга
25.04.2017
Хто може допомогти "Чи маємо ми право звільнити зовнішнього робітника на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років"Дякую
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі