Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.12.15
3739 0
Друкувати
Обране

З'явився Порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів держбюджету, до інших ВНЗ для завершення навчання

Кабмін постановою від 11.11.2015 р. № 927 затвердив Порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, до інших вищих навчальних закладів для завершення навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету.

Цей Порядок визначає механізм переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету у ВНЗ, в якого закінчився строк дії сертифіката про акредитацію певної освітньої програми і який не отримав нового сертифіката про акредитацію такої програми, до іншого ВНЗ, в якому відповідна освітня програма акредитована, для завершення навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету.

Переведення здобувачів до вищого навчального закладу, в якому відповідна освітня програма акредитована, для завершення навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету здійснюється в межах ліцензованого обсягу.

БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ, ЛИСТОПАД, 2015/№ 44 Інформаційна сторінка

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі