15472 16

Звіти на Є-дата не завантажуємо до 12.02.2016

Відповідно до наказу Мінфіну від 29.10.2015 № 972 єдиний веб-портал використання публічних коштів (далі — веб-портал) експлуатується у тестовому режимі до 30.06.2016.

У період такої експлуатації за невнесення, не своєчасне внесення відповідної інформації до установ та їх посадових осіб не застосовують штрафні санкції чи адміністративну відповідальність.

Протягом п’яти місяців можна реєструвати кабінети та вносити договори та відповідну інформацію, у т. ч. за ІІІ та IV квартал 2015 року.

Зверніть увагу, до 12.02.2016 розділ «Звіти» службового кабінету веб-порталу на доопрацюванні — до зазначеної дати не завантажують звіти:

  • про надходження і використання коштів загального фонду (форма № 2д, 2м);
  • про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма № 4-3м, № 4-3д);
  • про відрядження.

https://www.facebook.com/edataua/



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (16)
Тетяна
04.02.2016
Державним установам звіти завантажувати раз на рік чи поквартально?
Злая Зая
04.02.2016
ЗАКОН УКРАЇНИ Про відкритість використання публічних коштів (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 16, ст.109) {Із змінами, внесеними згідно із Законом № 679-VIII від 15.09.2015} Стаття 2. Єдиний веб-портал використання публічних коштів 1. Інформація, що оприлюднюється згідно з цим Законом, готується розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та подається ними для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Стаття 3. Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення 1. Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню,.... Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щоквартально, не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;
оксана
04.02.2016
Скажите , кто знает - какая сумма штрафа и с какого времени применяют штрафные санкции? И главное - что считается нарушением ?
Ніна
04.02.2016
Якщо одержувач коштів -це громадська організація,чи потрібно завантажувати звіти.?
Лариса
04.02.2016
Вот что пишут на официальной страничке Е-даты в Фэйсбуке : Колеги, звертаємо Вашу увагу, що підписувати документи за 3 та 4 квартали 15 року можна 30, 31 числа і у лютому, березні місяці аж до 30.06.16. Шановні керівники, будь ласка, дозвольте Вашим бухгалтерам вносити інформацію на портал у спокійному режимі на протязі лютого - червня. Тестовий режим порталу до 30.06.16 року. Жодних штрафних санкцій не буде у період до кінця червня 2016 року. Наразі портал перевантажений і на ньому досить важко працювати. Роботу абсолютно можливо продовжити у наступному місяц
Таня
05.02.2016
Добре було б щоб він взагалі "згорів", "вилетів".
Оксана
09.02.2016
Я ніяк не можу збагнути, куди вносити форму 4-1? на порталі тільки 4-3? на вебінарі сказали чекати коли з"явиться форма 4-1, а з"явиться лі вона взагалі, якщо я внесу данні в 4-3 це буде не вірно, адже такої форми до органів казначейства я не здаю?
Тата
09.02.2016
скажите пожалуйста где можно найти инфу перечень каких именно документов форм договоров ...и т.д. нужно публиковать
Тата
09.02.2016
очень надеюсь что до июня месяца это все накроется медным тазом
Света
09.02.2016
що дає Вам дає ця недосконала прозорість,це тільки знущання над бухгалтерами
Света
09.02.2016
Не зовсім зрозуміло для кого оприлюднюється ця вся інформація ...Пересічний громадянин територіальної громади у цих звітах взагалі нічого не розуміє , та взагалі цю інформацію розуміють тільки головні бухгалтери в яких зносе голову від їх штрафних санкцій. Це очередний приз від контролюючих органів.
Ольга
10.02.2016
https://petition.president.gov.ua/petition/19123 Петиція до президента на відміну Еdata Бухгалтери,не спіть!
Євген
10.02.2016
В казначействі не має суті договорів там тільки номер і дата та сума так само і в накладних! І в казначйстві не має повних даних ваших звітів, наприклад фактичних видатків! Тому щоб ви не робили на е-дату з казни просто так не завантажешь! Звернення безглузде!
Наталія
11.02.2016
Скажіть будь-ласка, чи потрібно вносити договора по СУБВЕНЦІЇ ( автоперевезення,санаторно-кур.путівки,та багато інших по КЕКВ 2730) ???
наташа
18.02.2016
допоміжіть...як переформувати ехл (казначейска форма) в dbf (3 чи 4)....не можу завантажити!!!!
Олена
22.02.2016
Підкажіть, будь ласка завантажувати звіти по свіх КФК чи тільки зведенні???