Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.06.12
1005 0
Друкувати
Обране

ГНСУ: о налоговой отчетности, проблемных вопросах выписки и регистрации налоговых накладных и бухгалтерского ПО

Государственная налоговая администрация в письме от 26.03.2012 г. № 5330/6/15-3515 относительно налоговой отчетности в разрезе контрагентов — плательщиков единого налога, а также проблемных вопросов выписки и регистрации налоговых накладных рассмотрела ряд проблемных вопросов плательщиков налогов и сообщает следующее.
Делать выводы относительно целесообразности приложения ОК к декларации по прибыли пока что нельзя. Необходимо дождаться результатов анализа информации, которую содержит указанное приложение, хотя бы за несколько отчетных периодов.


С целью упрощения процедур обмена налоговыми накладными между налогоплательщиками и обеспечения качественного администрирования НДС поддержана возможность, при условии внесения соответствующих изменений в действующее законодательство, плательщикам НДС — продавцам отправлять покупателям налоговые накладные в электронном виде с соблюдением требований относительно регистрации электронной подписи после регистрации их в Едином реестре налоговых накладных.


Относительно работы программного обеспечения «M.E.doc» в письме отмечено следующее.Для формирования налоговых документов в электронном виде налогоплательщик самостоятельно выбирает программное обеспечение: собственной разработки, созданное коммерческими организациями или бесплатный продукт ГНСУ.


Поэтому в случае возникновения проблем технического или методологического характера в программе «M.E.doc» налогоплательщикам следует обращаться к разработчикам этой программы. В контексте данной проблемы авторы письма сообщают, что передали разработчикам все замечания по работе указанного программного обеспечения, которые были получены от плательщиков налогов.


Тризуб.jpg


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВАСЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.03.2012 р. № 5330/6/15-3515


ДПСУ розглянула звернення асоціації щодо податкової звітності в розрізі контрагентів — платників єдиного податку, а також проблемних питань виписки та реєстрації податкових накладних та повідомляє таке.


1. Щодо податкової звітності в розрізі контрагентів — платників єдиного податку.

У зв’язку із прийняттям Закону України від 04.11.2011 р. № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» п. 152.3 ст. 152 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) доповнено новими абзацами, положеннями яких передбачено, що платники податку разом із відповідною податковою декларацією подають органу ДПС перелік доходів та витрат платника податку в розрізі контрагентів — платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом.

Форма та порядок складання такого переліку доходів та витрат встановлюються у порядку, визначеному ст. 46 Кодексу.

З метою контролю, уникнення ухилення від оподаткування та удосконалення форм податкових декларацій з податку на прибуток розроблено та затверджено наказ МФУ від 21.12.2011 р. № 1684 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України», яким внесено зміни до форм податкових декларацій з податку на прибуток шляхом доповнення їх новим додатком, який містить перелік доходів та витрат контрагентів — платників єдиного податку, до яких включаються операції, здійснені такими контрагентами.

Оскільки на даний момент додаток ОК ще неподавався платниками податку (термін подання податкових декларацій не настав), робити висновок щодо доцільності або недоцільності його наявності неможливо.

Таким чином, виключення норми щодо розкриття даних щодо доходів та витрат платників єдиного податку є передчасним. Висновок можна буде зробити лише на підставі аналізу інформації, яку містить зазначений додаток, хоча б за декілька звітних (податкових) періодів.


2. З метою спрощення процедур обміну податковими накладними між платниками податків та забезпечення якісного адміністрування ПДВ підтримана можливість, за умови внесення відповідних змін до чинного законодавства, платникам ПДВ — продавцям надсилати покупцям податкові накладні в електронній формі з дотриманням вимог щодо реєстрації електронного підпису після реєстрації їх у Єдиному реєстрі податкових накладних.


3. Можливість отримання відомостей із ЄРПН як покупцями, так і платниками ПДВ — продавцями вже реалізовано у програмному забезпеченні «Ведення Єдиного реєстру податкових накладних».


4. Щодо розробки та впровадження електронного сервісу «Кабінет платника податків».

На даний момент погоджується проект наказу «Про затвердження Концепції створення Електронного кабінету платника податків», яким затверджується План заходів з розробки та впровадження в експлуатацію АС «Електронного кабінету платника податків».


5. Щодо роботи програмного забезпечення «M.E.doc».

Для формування податкових документів в електронному вигляді платник податків обирає будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл у форматі, затвердженому наказом ДПАУ від 03.05.2006 р. № 242, власної розробки або створене комерційними організаціями.

Також платник податків може користуватися програмним забезпеченням, розробленим ДПСУ, яке можна безоплатно отримати в органі ДПСУ за місцем реєстрації платника податків чи на офіційному web-сайті ДПСУ у розділі «Платникам податків про електронну звітність» ® «Програмне забезпечення».

Оскільки платник податків самостійно обирає програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку «M.E.doc», то у разі виникнення проблем технічного або методологічного характеру йому необхідно звертатися до розробників даного програмного забезпечення.

Водночас повідомляємо, що всі зауваження щодо роботи зазначеного програмного забезпечення, які були отримані ДПСУ від користувачів зазначеного програмного забезпечення, доведені до розробників для розгляду та врахування у роботі.Заступник Голови                                                                                     А. Ігнатов

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн