Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.09.12
3722 0
Друкувати
Обране

Определен порядок проведения земельных торгов

Законом Украины от 05.07.2012 г. № 5077-VI внесены изменения в Земельный кодекс Украины от 25.10.2001 г. № 2768-III (далее — ЗКУ) относительно порядка проведения земельных торгов в форме аукциона.

Указанным Законом, в частности, предусмотрено, что земельные торги проводятся в форме аукциона, по результатам проведения которого заключается договор купли-продажи, аренды, суперфиция, эмфитевзиса земельного участка с участником (победителем) земельных торгов, который предложил наивысшую цену за продаваемый земельный участок или наивысшую плату за пользование им, зафиксированную в ходе проведения земельных торгов.Продажа земельных участков государственной или коммунальной собственности либо прав на них (аренды, суперфиция, эмфитевзиса) осуществляется исключительно на земельных торгах, кроме случаев, установленных ч.ч. 2–3 ст. 134 ЗКУ.


Продажа земельных участков, находящихся в частной собственности, или прав на них (аренды, суперфиция, эмфитевзиса) может осуществляться на земельных торгах исключительно по инициативе собственников земельного участка. В таком случае земельные торги регулируются положениями ЗКУ, если иное не предусмотрено законом или договором с исполнителем земельных торгов.


Кроме того, Законом Украины от 05.07.2012 г. № 5077-VI урегулированы:

— общие вопросы относительно осуществления земельных торгов;

— вопросы, связанные с подбором земельных участков государственной или коммунальной собственности и подготовкой лотов для продажи на земельных торгах;

— подготовка к проведению и порядок проведения аукциона;

— вопросы, связанные с установлением результатов аукциона;

— порядок обнародования результатов земельных торгов.


Закон Украины от 05.07.2012 г. № 5077-VI вступил в силу 19.08.2012 г.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн