Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.11.12
945 0
Друкувати
Обране

Новый закон о трансфере технологий будет способствовать технологическому обновлению экономики

Вступил в силу Закон Украины «О внесении изменений в Закон Украины «О государственном регулировании деятельности в сфере трансфера технологий». Положения Закона были разработаны Государственным агентством по вопросам науки, инноваций и информатизации Украины.По словам Председателя Госинформнауки Владимира Семиноженко, изменения направлены на активизацию деятельности в сфере трансфера технологий и создание современных правовых условий для коммерциализации научных разработок.

В частности, новым Законом предусмотрено, что имущественные права на разработанные за средства государственного бюджета технологии будут передаваться организациям-разработчикам. Также организация-разработчик сможет оставить у себя средства, полученные от трансфера технологий, и направить их на инновационную деятельность. Также будет «модернизирована» система экспертизы технологий, которые закупаются за бюджетные средства, — внедрение таких технологий будет оцениваться прежде всего учитывая экономическую целесообразность и полезность для государства.


«Сегодня в условиях кризиса сильными могут быть позиции только того государства, которое развивает внутреннее производство на основе собственных технологий. Новый закон будет способствовать решению двух ключевых проблем нашей инновационной инфраструктуры, а именно сократит расстояние между научно-технологическими разработками и их внедрением в производство и предоставит предприятиям стимулы инвестировать в дальнейшее развитие новых технологий», — отметил Председатель Госинформнауки.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн