Нашi сайти:

ГНСУ: утвержден новый Реестр РРО

05 марта 2013 года вступил в силу приказ ГНСУ от 05.03.2013 г. № 51, которым утвержден обновленный Государственный реестр регистраторов расчетных операций, и признан утратившим силу приказ ГНСУ от 21.12.2012 г. № 1159 «Об утверждении Государственного реестра регистраторов расчетных операций».


Ознакомиться с обновленным Государственным реестром регистраторов расчетных операций можно на нашем сайте в разделе «Справочник».
Тризуб.jpg


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2013 року N 51

Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій


Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року N 1315, та рішення Технічної комісії (протокол від 26.02.2013 N 19) наказую:


1. Затвердити Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій у новій редакції з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України (додається).


2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової служби України від 21.12.2012 N 1159 "Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій".


3. В. о. директора Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Голуб Н. В. забезпечити оприлюднення наказу у 10-денний строк від дати видання шляхом розміщення на веб-порталі органів ДПС та у друкованих засобах масової інформації.


Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.          В. о. Голови                                                                                                                                         А. П. Ігнатов

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі