Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
840 0
Друкувати
Обране

ГНСУ: утвержден новый Реестр РРО

05 марта 2013 года вступил в силу приказ ГНСУ от 05.03.2013 г. № 51, которым утвержден обновленный Государственный реестр регистраторов расчетных операций, и признан утратившим силу приказ ГНСУ от 21.12.2012 г. № 1159 «Об утверждении Государственного реестра регистраторов расчетных операций».


Ознакомиться с обновленным Государственным реестром регистраторов расчетных операций можно на нашем сайте в разделе «Справочник».
Тризуб.jpg


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2013 року N 51

Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій


Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року N 1315, та рішення Технічної комісії (протокол від 26.02.2013 N 19) наказую:


1. Затвердити Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій у новій редакції з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України (додається).


2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової служби України від 21.12.2012 N 1159 "Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій".


3. В. о. директора Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Голуб Н. В. забезпечити оприлюднення наказу у 10-денний строк від дати видання шляхом розміщення на веб-порталі органів ДПС та у друкованих засобах масової інформації.


Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.          В. о. Голови                                                                                                                                         А. П. Ігнатов

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд