Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.10.13
1105 0
Друкувати
Обране

Учет плательщиков ЕСВ: что нового?

Пресс-служба Миндоходов сообщает, что приказом Миндоходов от 09.09.2013 г. № 458 утверждены Порядок учета плательщиков ЕСВ и Положение о реестре страхователей. Порядком определены правила постановки на учет, внесения изменений в учетных данных и снятия с учета плательщиков ЕСВ.


Так, в частности, постановка на учет плательщиков ЕСВ осуществляется органом доходов и сборов по месту нахождения или месту проживания на основании сведений из регистрационной карточки, предоставленных госрегистратором. Полученные сведения передаются в Фонд социального страхования от несчастных случаев для отнесения юридического или физического лица к классу профессионального риска производства. После его получения вносятся соответствующие сведения в реестр страхователей. Датой постановки на учет считается дата внесения плательщика в реестр страхователей.


Процедуры снятия с учета плательщика ЕСВ начинаются при наличии сведений от госрегистратора о прекращении деятельности физического лица — предпринимателя, юридического лица либо закрытия обособленного подразделения. Еще одним основанием для снятия с учета является наличие судебных решений или сведений из ЕГР о возбуждении производства по делу о банкротстве либо признании банкротом плательщика ЕСВ и т. д.


Ознакомиться с приказом можно на веб-портале Миндоходов по адресу: http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/nakazi/62841.html

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн